Płaszcz na wiosnę

Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty… śpiewał Marek Grechuta. My się dołączamy i podśpiewujemy radośnie tę melodię, gdyż wiosnę czuć już w powietrzu, a skoro tam to również w naszych szafach. Najwyższa pora wrzucić puchowe kurtki w otchłań garderoby i zaopatrzyć się w lekkie przejściowe płaszcze. Przed wami przegląd tych najmodniejszych!

Nieśmiertelnym typem płaszcza, który z mody nie wyjdzie nigdy, jest oczywiście trencz. Sprawdzi się w każdej sytuacji, świetnie wygląda w połączeniu ze szpilkami jak i sportowymi butami, które możemy zestawić z koszulą i spodniami typu boyfriend. Kupując trencz warto postawić na klasyczny beżowy kolor, idealnie sprawdzi się on przez całą wiosnę, lato jak i jesień! Absolutnym hitem są również płaszcze w kolorach delikatnego pudrowego różu. Kolor ten nadaję subtelności i dziewczęcego uroku. Łącz go z zielenią, błękitem i bielą, dzięki temu otrzymasz oszołamiający efekt. Nadal modny pozostaję również oversize. Duże, fruwające na wietrze płaszcze to piękny obrazek, który wato przenieść na ulice, dzięki takiemu zabiegowi dodasz sobie nonszalancji i odrobinę drapieżności.

Jeśli nadal nie masz swojego wiosennego płaszcza to koniecznie zajrzyj na Pakamera.pl! Znajdziesz tam wszystkie typy, o których pisaliśmy.

foto: pinterest.com