Planeta Miroslavy Dumy

Miroslava Duma to jedna z najbardziej barwnych i potężnych postaci świata mody. Piękna i drobna bizneswoman swoją obecnością wywołuje wielkie poruszenie. W oflinie każdy fotograf i bloger chce uwiecznić jej kolorowe i przemyślane stylizacje. W onlinie serwis Buro27/7 czytany jest na całym świecie!

Miroslava Duma założyła fundację Planeta Mira i dzięki temu, że bywała na spotkaniach z elitą, została zauważona przez rosyjskie media. Jej barwne i przemyślne stylizacje wyłoniły ją wśród tłumów eleganckich kobiet. Wyróżnia ją mnogość kolorów i wzorów oraz świadome zestawienia garderoby od różnych projektantów Louis Vuitton, Marca Jacobsa, Chanel, Prady lub Diora. Duma jako dziennikarka modowa pracowała w takich tytułach jak Harper’s Bazaar, Vogue, Tatler, Forbes woman oraz Glamour. Piękna bizneswoman ze swoim portalem Buro27/7 zadebiutowała w wirtualnym świecie w 2011 roku. Aktualnie strona dostępna jest w 10 krajach m.in. Australii, Kazachstanie i Malezji.

Styl rosyjskiej ikony jest niezwykle przemyślany. Łączy zestawienia tradycyjnych etnicznych elementów wraz z odważnymi barwami i krojami. Zobaczcie kilka stylizacji Miroslawy Dumy.