Plakaty od polskich ilustratorów

Plakaty od polskich ilustratorów to sztuka, którą coraz częściej doceniamy w zaciszu domowych wnętrz. Botanicznymi wzorami ozdabiamy ściany sypialni, w kuchni wieszany motywujące hasła, a salonie ulubione widoki na plażę, architekturę lub niecodzienne kolaże od polskich artystów. Sprawdźcie selekcję plakatów, które nas zachwycają! 

W poszukiwaniu wymarzonego botanicznego plakatu sięgamy po zbiory naszych ulubionych polskich marek. Myscandi i MUKKO to marki u których można uzależnić się od nowych wzorów pełnych kwiatów, dzikiej roślinności oraz zielonych motywów, które ozdobią nasze wnętrze. Tuż obok roślinnych plakatów możemy powiesić ilustracje z udziałem dzikich zwierząt, które spotykamy na krańcu świata lub domowych kociaków, które znajdziecie u marek Beata Sketches i Muybien. A co powiecie na pomysł na prezent w formie nietypowych plakatów z kolażem od Zakrzewska czy minimalistyczne hasła od Pracownia Milosz. Dla miłośników nieodkrytych dróg mamy mapy od maps by P, które mogą zagościć w salonie i sypialni.


Mamy dla Was super wiadomość, wszystkie plakaty znajdziecie w szalonych zniżkach od 1 do 9 grudnia na Pakamera.pl! Sale skłania do zakupu plakatu jako pomysł na prezent dla dziewczyny, chłopaka, koleżanki z pracy i kochanej siostry.

Ale tu ładnie!