Pięć piosenek od Gosi Hodurek

Pięć piosenek od Gosi Hodurek

Gosia dała się poznać szerszej publiczności w siódmej edycji The Voice of Poland, a także dzięki udziałowi w programie „Szansa na sukces” gdzie zwyciężyła odcinek z udziałem Kasi Nosowskiej. Dziś przyszedł długo wyczekiwany moment, w którym Gosia prezentuje nam debiutancki singiel „Pięć Piosenek”, którego producentem muzycznym jest Krzysztof Iwaneczko.

płyta Gosi Hodurek

Śpiewająca stomatolog

Na co dzień dba o zdrowe uśmiechy swoich pacjentów a po pracy przygotowuje materiał na swoją debiutancką płytę. Jednak zanim się ukaże, uchyla nam rąbka tajemnicy i prezentuje pierwszy singiel „Pięć Piosenek”. Dla wokalistki singiel jest rozpoczęciem zupełnie nowego rozdziału i jednocześnie zapowiedzią dalszej muzycznej drogi. Zobacz klip

„Mieszkam pięć piosenek stąd”

Singiel opowiada o ciągłej podróży pomiędzy dwoma zupełnie różnymi światami, które przeplatają się wzajemnie. Te światy chociaż wydają się wykluczać, mają wspólny element, który scala je i pozwala im równolegle funkcjonować.
Za produkcję muzyczną singla odpowiada wokalista i kompozytor: Krzysztof Iwaneczko, za tekst: Kamil Durski, znów za reżyserię i produkcję klipu ekipa: Sorocki Studio.

Bądź na bieżąco i obserwuj Gosię w socialmedia:
FB: https://pl-pl.facebook.com/ghodurek/
IG: https://www.instagram.com/mhodurek/?hl=pl