Pezet – Extended Tour również w Poznaniu i Krakowie!

Pezet Extended Tour powiększa się o dodatkowe miasta. Dodatkowe koncerty odbędą się 3 września w Poznaniu i 11 września w Krakowie. Bilety na wydarzenia dostępne są za pośrednictwem aplikacji Going.

Pezet Extended Tour będzie pierwszą okazją, żeby na żywo usłyszeć utwory z albumu „Muzyka Współczesna Extended”. Koncerty odbędą się w odświeżonym formacie i nie zabraknie na nich gości.

Pezet Extended Tour:

3 września – Poznań – Park Starego Browaru
10 września – Wrocław – Tor Wyścigów Konnych Partynice
11 września – Kraków – HYPE PARK
24 września – Warszawa – Błonia PGE Narodowego

Wszystkie bilety na poprzednie koncerty Pezeta we Wrocławiu i Warszawie są ważne – posiadacze biletów otrzymali mailem instrukcje jak je bezpłatnie wymienić na nowe lub zwrócić.

Najnowszy singiel Pezeta „Mem” ukaże się na limitowanym wydawnictwie „Muzyka Współczesna LP”. Podobnie jak w wydaniach Deluxe i Extended tracklista albumu różnić się będzie od wersji podstawowej i zostanie do niej dodany utwór „Mem”. Oprócz tego w poligrafii wydania znajdą się teksty wszystkich utworów. W sklepie winylownia.pl winyl dostępny jest w limitowanym (200 sztuk) wydaniu „half black/ half magenta”: https://bit.ly/PezetWinylownia

Wydawnictwo i koncerty w ramach trasy Extended Tour są zamknięciem trwającego dwa lata rozdziału „Muzyka Współczesna” w karierze Pezeta. Album osiągnął status potrójnej platyny, a singiel „Magenta” status diamentowego singla. Są to jak dotąd najwyższe wyróżnienia w dyskografii Pezeta.

Dodatkowo przypominamy, że na platformie HBO GO cały czas dostępny jest zarejestrowany w warszawskim COS Torwar koncert Pezeta z grudnia 2019 roku.

Oprócz trasy Extended Tour Pezet zagra również w:

Gdyni (08.08) – Open’er Park
Chorzowie (12.08) – Fest Festiwal
Olsztynie (14.08) – Green Festiwal

Po więcej muzycznych wydarzeń, koncertów, nowości czy debiutów zapraszamy do naszej zakładki MUZYKA.