Pardon, To Tu zaprasza na spotkanie

Zastanawiacie się jak zacząć wakacje w Warszawie? Z pomocą przychodzi Pardon, To Tu. Zobaczcie koncertowo-muzyczny rozkład na najbliższe dni.

Pardon, To Tu

KRISTEN
Sobota | 17.06.2023, 20:30
Zważywszy na sytuację, że w ostatnich latach członkowie tego zespołu skupili się przede wszystkim na swoich innych znakomitych projektach jak Lotto, Dynasonic, czy Pinpark, a ich ostatni album „LAS” został wydany 7 lat temu, napawa nas dumą, że po 4 latach od ostatniego koncertu, jeden z najlepszych polskich zespołów gitarowych – z okazji winylowej reedycji debiutu zespołu z 2000 r. przez „Gusstaff Records” – zagra w Pardon, To Tu specjalny koncert w oryginalnym trzyosobowym składzie i na dodatek wspomagany niekiedy przez Bartłomieja Tycińskiego, znanego ze „Starzy Singers”, „Mitch And Mitch” i „Magneto”. Drodzy goście, bardzo serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu KRISTEN!!! PS.: Koncert ten poprzedza w ciągu dnia „Targi Małych Wydawców”.

asthma – Koncertowa Premiera Płyty “Nowe Życie” + Goście

Pardon, To Tu
Niedziela | 18.06.2023, 20:30
Od 2020 r., kiedy po raz pierwszy zrobiło się o nim głośno, swoim mocnym, bezpośrednim, ale przede wszystkim szczerym przekazem w mgnieniu oka poruszył nie tylko publikę ale i też branżę hip-hopowa. W swoich tekstach nie unika bezpośredniego przekazu społecznościowego czy politycznego, a jego nowa płyta „nowe życie”, która swoją premierę będzie miała 19.05.2023 (Def Jam Recordings), po raz kolejny potwierdza, że jego autentyczny styl to powiew świeżości w rodzimym rapie.
Czujemy się wyróżnieni, że w połowie czerwca, będziemy mieli ten zaszczyt zaprosić na pierwszy koncert prezentujący materiał z nowej płyty, na którym wystąpi w zespołowym składzie „asthma”!! PS.: Na koncercie wystąpią również goście którzy pojawili się na najnowszym krążku czyli m.in. Miętha, Ofelia, Łajzol, Rosalie.

Ustad Noor Bakhsh (Pakistan) – Pierwszy i Jedyny w Polsce Koncert


Wtorek | 04.07.2023, 20:30
Pochodzący z prowincji Beludżystan (Pakistan) Ustad Noor Bakhsh jest niezrównanym mistrzem instrumentu benju (rodzaj cytry wyposażonej w klawiaturę), i lokalną legendarną postacią, znaną na całym wybrzeżu Makran. Niemniej dopiero rok temu zyskał międzynarodowy rozgłos dzieki pakistańskiemu etnomuzykologowi Daniyala Ahmeda, który wydał mu płytę w jego wytwórni „honiunhoni”. Płytę, na temat której zagraniczne portale się zachwycają. Nie minął rok, a mamy ogromny zaszczyt zaprosić na pierwszy i jedyny podczas jego debiutanckiej międzynarodowej trasy, koncert w Polsce. Akompaniował będzie mu na strunowym instrumencie damboora mistrz Doshambay.

Marc Ribot Ceramic Dog – Jedyny Koncert w Polsce


Sobota | 08.07.2023, 20:30
Niemal dwa lata po ich ostatniej wizycie w Polsce i w „Pardon, To Tu”, z okazji wydania nowej płyty pod tytułem „Connection” (prawdopodobny termin wydania – 07.07.2023) będziemy ponownie ich u nas gościć! Każdy, który był dwa lata temu na ich koncercie może potwierdzić, że to trio należy do czołówki awangardowego muzycznego świata. Jesteśmy szczęśliwi, że po raz kolejny przyjęli nasze zaproszenie i nic innego nam nie pozostaje, jak wszystkich bardzo serdecznie zaprosić na jedyny w Polsce koncert zespołu „Marc Ribot Ceramic Dog”!

Aby być na bieżąco koniecznie śledźcie nasza zakładkę Wydarzenia!