Okulary, kapelusz i chusty

Słoneczne lato, które tak wszyscy bardzo lubimy może być również bardzo niebezpieczne. Łatwo nabawić się groźnego poparzeń, odwodnienia czy udaru słonecznego. Dlatego oprócz stosowania filtrów i nawadniania organizmu, warto zawsze mieć ze kapelusz, czapkę bądź apaszkę oraz okulary przeciwsłoneczne.

Noszenie na głowie kapelusza, czapki lub apaszki może nam nawet uratować życie! A do tego, każda z tych rzeczy jest bardzo modnym letnim dodatkiem. Słomiany kapelusz to absolutny hit sezonu, noś go z dumą w każdej możliwej sytuacji. Pięknie prezentuję się z sukienkami w klimacie boho, przewiewnymi kombinezonami czy luźnymi koszulami i szortami. Jednak jeśli nie jesteś ich fanką, możesz zawsze postawić na bardziej luzacką czapkę z daszkiem, która sprawdzi się w miejskich stylizacjach. Jeśli szukasz czegoś bardziej eleganckiego lub nonszalanckiego to idealnym rozwiązaniem będzie apaszka lub chusta. Piękna, kolorowa jedwabna chusta powiewająca na wietrze z włosami to widok niczym z filmu.

Oczywiście oprócz kapelusza, czapki czy chusty sugerujemy zaopatrzyć się w okulary przeciwsłoneczne. My bez nich nie wyobrażamy sobie życia! Co sezon w naszej szafie ląduję kilka nowych par. Aktualnie panuję trend na okulary w klimacie przełomu lat 90. i 2000. Lekko zaokrąglone, lekko sportowe i czasem nawet wydające się lekko kiczowato. Warto je nosić do miejskich stylizacji, które mogą być mieszanką sportu i elegancji. Na platformie Pakamera.pl znaleźliśmy kilkanaście interesujących modeli, które zapewnią skuteczną ochronę oczu.

Jeśli szukasz więcej inspiracji, koniecznie zajrzyj na platformę Pakamera.pl. Znajdziesz tam nie tylko modne okulary czy kapelusze, ale również wiklinowe letnie koszyki czy zwiewne sukienki. Aby zobaczyć więcej wystarczy kliknąć tutaj!