Oficjalny zwiastun oraz plakat do czwartego i ostatniego sezonu „Sukcesji”

Już jest oficjalny zwiastun oraz plakat czwartego i ostatniego sezonu nagrodzonego Emmy serialu HBO Original „Sukcesja”. Premiera pierwszego z dziesięciu odcinków już 27 marca.

Sukcesja

Sukcesja

Produkcja, której twórcą jest Jesse Armstrong, pokazuje kulisy walki o władzę i skomplikowane relacje rodzinne z perspektywy głowy rodziny Logana Roya (Brian Cox) i jego czwórki dorosłych dzieci, Kendalla (Jeremy Strong), Siobhan (Sarah Snook), Romana (Kieran Culkin) i Connora (Allan Ruck).

W składającym się z dziesięciu odcinków, czwartym sezonie „Sukcesji” sprzedaż konglomeratu medialnego Waystar Royco zbliża się wielkimi krokami. Perspektywa transakcji z wizjonerem technologicznym Lukasem Matssonem, wywołuje niepokój i podziały w rodzinie Royów. Bohaterowie zastanawiają się, jak będzie wyglądać ich przyszłość po sfinalizowaniu umowy.

Trzy pierwsze sezony „Sukcesji” zebrały 48 nominacji do nagród Emmy i zwyciężyły w 13 kategoriach, w tym za Najlepszy serial dramatyczny (drugi i trzeci sezon). Drugi sezon, którego premiera miała miejsce w październiku 2021, zdobył nagrodę SAG w kategorii Obsada serialu dramatycznego.

Twórcą serialu jest Jesse Armstrong. Producentami „Sukcesji” są: Jesse Armstrong, Adam McKay, Frank Rich, Kevin Messick, Jane Tranter, Mark Mylod, Tony Roche, Scott Ferguson, Jon Brown, Lucy Prebble, Will Tracy i Will Ferell. Showrunnerem produkcji jest Jesse Armstrong.

Aby być na bieżąco w nowościach serialowych i filmowych polecamy śledzić nasza zakładkę LIFESTYLE oraz naszego Instagrama.