OFF Brzeska SUMMER FEST !

Już 16.07 rozpoczyna się akcję na całe lato OFF Brzeska SUMMER FEST! Do współpracy zaproszonych jest wiele gwiazd muzycznych z Polski i z zagranicy. Oprócz samej muzyki planowane jest także wiele atrakcji w postaci targów czy wydarzeń jednodniowych. Przez całe lato będzie się działo a my przedstawiamy rozkład na weekend 16-18 lipca!

1. Grubson

Znany z doskonałego łączenia gatunków muzycznych i eksperymentowania ze środkami wyrazu poza działalnością koncertową, jest również znany jako DJ Twardykark. Jego przygoda z DJka zaczęła się już w latach 90. Jego legendarne, imprezowe sety trwają 2-3 godziny i są połączeniem wszystkiego, przy czym sam chciałby bawić się na parkiecie – elektroniki, Hip Hopu, Funku, Drum’n’bass’u i Jungle. Impreza z GrubSonem to najlepsza okazja do skonfrontowania się ze starym i nowym wizerunkiem tego lubianego artysty. Jedno jest pewne, kiedy staje za sterami imprezy, nikt nie jest w stanie usiedzieć w miejscu, a nogi same rwą się do tańca.

Support:
DJ Hubson
Dj Dtl

2. EMDI

To bez wątpienia jeden z najszybciej rozwijających się polskich producentów muzyki elektronicznej. Na swoim koncie ma wiele wydanych utworów w największych i najbardziej prestiżowych wytwórniach na świecie , takich jak Trap Nation, NCS czy Armada Music. Może pochwalić się łącznie blisko 50 milionami wyświetleń w serwisie YouTube oraz 20 milionami streamów na Spotify, co tylko świadczy o tym, że znalazł patent na tworzenie hitów.
Miał okazję występować na wielu znanych festiwalach z klubowymi brzmieniami. Do największych z całą pewnością należą Sunrise Festival, Global Gathering i Electrocity. W 2021 przekroczył barierę miliona słuchaczy miesięcznych na serwisie Spotify, plasując się w top3 najczęściej słuchanych polskich producentów EDM.

SI US PLAU to polski duet DJ/producent, który od momentu założenia w 2020 roku zaczął oczarowywać scenę muzyki elektronicznej swoim chwytliwym i enigmatycznym brzmieniem. 2021 rok rozpoczęli singlem Breaking Out, który w zaledwie kilka miesięcy przebił barierę miliona odtworzeń na Spotify. Od tamtego momentu SI US PLAU regularnie pojawia się na playliście New Music Friday Polska, a ich najnowszy singiel „No Control” przyniósł duetowi okładkę playlisty„Dance Alert”na Spotify.Muzyka SI US PLAU cieszy się popularnością za granicą, regularnie trafiając na listy przebojów na platformach Shazam, iTunes oraz Apple Music m.in.w krajach takich jak Holandia, Dania, Belgia, Brazylia, Włochy czy Turcja.

Support:
Mike Konstanty
Major F aka Rytmik

3. BE ECO BE COOL

Zapraszamy na drugą już edycje BE ECO BE COOL! EKO – to słowo pojawia się obecnie w wielu kontekstach i jest stosowane niemal codziennie. Od żywności i ubrań, po sprzęty oraz samochody. Wierzymy, że zielony styl życia nie jest jedynie modą, że może stać się ważnym elementem codzienności. Dlatego zapraszamy Was na sprzedaż używanych ubrań dziewczyn z Pragi. Wpadniecie?
Za muzyczną oprawę odpowiadają:
DJ Easy
MABU

Jesteśmy przekonani, że każdy w weekend znajdzie coś dla siebie a jeśli chcecie być na bieżąco w wydarzeniach OFF Brzeska SUMMER FEST pamiętajcie o zaglądaniu do naszej zakładki LIFESTYLE.