Nowa kolekcja MY wiosna-lato 2020 od me&BAGS

MY. To hasło przewodnie najnowszej kolekcji krakowskiej marki me&BAGS. My, czyli kto? Przede wszystkim klientki i fanki marki, ale także dziewczyny ją tworzące – czyli wszystkie miłośniczki torebek i zrównoważonej mody. Kolekcja MY to symboliczny ukłon marki w stronę wiernych klientek, które są prawdziwym skarbem dla niedużych, młodych polskich przedsiębiorców. Kolekcja dostępna już na Pakamera.pl

W nowej kolekcji MY od me&BAGS znajdziemy aż 6 zupełnie nowych modeli. Dlaczego tyle? Postanowiłyśmy w tym roku maksymalnie zwrócić się w stronę naszych klientek i ich potrzeb – odpowiada Ewa Kołbon, założycielka marki i główna projektantka torebek. To dlatego nowa kolekcja jest tak różnorodna – chciałyśmy, aby każda dziewczyna, bez względu na to, gdzie pracuje i co lubi robić w wolnym czasie, znalazła wśród naszych torebek i plecaków coś dla siebie.

I tak, w nowej kolekcji poza znanymi już torebkami-workami, teraz dostępnymi w nowych wzorach i kolorach, znajdziemy szereg różnorodnych modeli, pasujących do każdej okazji. Plecak i nerka dla miłośniczek aktywnego spędzania czasu, klasyczna torba typu “shopper” dla kobiet ceniących bardziej elegancki styl, designerska listonoszka, której oryginalny, półokrągły kształt powinien zaintrygować najbardziej wymagające z Was, a także torba “Weekender” – idealna w podróży lub na siłownię.


Dziewczyny z pracowni me&BAGS przez miesiące zbierały od klientek wiadomości, komentarze i sugestie dotyczące torebek, ich funkcjonalności i kolorów. To właśnie dzięki nim byłyśmy w stanie uszyć kolekcję, która naprawdę jest taka, jak one, #mebagsgirls. Wszystkie inspiracje, od dużych pomysłów, jak wprowadzenie plecaków, przez drobne udogodnienia typu kieszeń na zamek czy regulowany pasek, aż po nowe wzory i kolory, pochodzą właśnie od naszych dziewczyn, z którymi pozostajemy w ciągłym kontakcie, czy to przez media społecznościowe, czy osobiste spotkania w naszym krakowskim showroomie opowiada Ewa

Wyjątkową więź marki z Klientkami widać również w kampanii reklamowej kolekcji wiosna/lato 2020. Zamiast profesjonalnych modelek występują w niej cztery fanki marki, których zgłoszenia wyłonione zostały w ramach akcji na Instagramie. Dzięki temu zdjęcia promujące ich nowości to naprawdę wiarygodne i charakterne kadry, dobrze ukazujące wyjątkowy styl #mebagsgirl.

me&BAGS – marka modowa kojarzona z wyjątkowo wygodnymi i pojemnymi torebkami-workami. Uszyte w krakowskich szwalniach produkty przyciągają minimalistycznym designem i dbałością o szczegół. Ich produkcji przyświeca idea slow fashion, czyli starannego, rzemieślniczego tworzenia z tkanin najwyższej jakości, którego efekt pozostaje z nami na lata.