Nicole Kidman i Hugh Grant wspólnie w serialu „Od nowa”

Nicole Kidman nie boi się trudnych ról. Kolejnym dowodem jest na to serial „Od nowa” produkcji HBO, w którym wciela się w kobietę, której świat nie jest takim jaki myślała. W produkcji zobaczymy również Hugh Granta, który wciela się w męża bohaterki granej przez Nicole.

Serial „Od nowa” (The Undoing) to nowa produkcja HBO, na podstawie powieści „Nie chciałaś wiedzieć” autorstwa Jean Hanff Korelitz, w której główne role zostały powierzone Nicole Kidman i Hugh Grantowi. Reżyserką produkcji jest Susanne Bier, a twórcą scenariusza David E. Kelley. Ten miniserial jest historią o Grace i Jonathanie Fraserach, którzy żyją tak, jak zawsze chcieli. Grace odnosi sukcesy jako terapeutka, kończy właśnie swoją pierwszą książkę. Jednak kilka tygodni przed publikacją jej życie nagle zostaje wywrócone do góry nogami – znika jej kochający mąż, który jak się okazuje nie był tym, za kogo go uważała. Na domiar złego sprawa ma charakter publiczny. W obliczu tych wydarzeń Grace musi zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna (Noah Jupe).

Twórcą i showrunnerem serialu jest David E. Kelley (serial HBO Wielkie kłamstewka), który odpowiada za scenariusz produkcji. Reżyserką serialu jest wielokrotnie nagradzana Susanne Bier. W rolach głównych zobaczymy: wyróżnioną Emmy, Oscarem oraz Złotym Globem Nicole Kidman (serial HBO Wielkie kłamstewka) i nominowanego do nagrody Emmy Hugh Granta (serial Skandal w angielskim stylu).

W pozostałych rolach wystąpią: Edgar Ramirez (nominowany do nagrody Emmy za role w serialach American Crime Story: Zabójstwo Versace oraz Carlos) jako detektyw Joe Mendoza; Ismael Cruz Cordova (Berlin Station) jako Fernando Alves; Matilda De Angelis jako Elena Alves; Lily Rabe (American Horror Story) jako Sylvia Steinetz; Noma Dumezweni (Black Earth Rising) jako Haley Fitzgerald; Noah Jupe (Słodziak, Ciche miejsce) jako Henry Fraser, 12-letni syn Grace i Jonathana; Sofie Gråbøl (serial HBO Gentleman Jack) jako Catherine Stamper; oraz Donald Sutherland (wyróżniony nagrodą Emmy za rolę w filmie Obywatel X) jako Franklin Reinhardt – ojciec Grace, emerytowany finansista i kochający dziadek.

Premiera miniserialu Od nowa (The Undoing) zaplanowana została w HBO i HBO GO na maj. Serial liczyć będzie 6 odcinków. Jeśli interesuję Cię co jeszcze przygotowało HBO na ten rok, koniecznie zajrzyj TUTAJ.