Najnowszy singiel Helucze szybko wpada w ucho! Czy będzie hitem w radiu?

Wczoraj Helucze dał fantastyczny koncert na NEXT FEST Music Showcase w Poznaniu, a dzisiaj ukazał się jego kolejny utwór pt. „Czekam Na Kwiaty”! Najnowszy singiel Helucze szybko wpada w ucho! Czy będzie hitem w radiu?

Helucze
Wpadający w ucho i melodyjny refren sprawia, że piosenka zapada w pamięć i już po pierwszym przesłuchaniu można ją nucić. „Czekam Na Kwiaty” w całości zostało wyprodukowane przez Helucze, który przynosi powiew świeżości na polskim rynku muzycznym. Nad warstwą tekstową pracował wraz z anto9 oraz Marissą – tworzącą m.in. dla Dody czy Sary James. Młody artysta z Krakowa swoje inspiracje muzyczne czerpie z wielu różnych gatunków: funku, folku, a nawet muzyki chillwave.

Od zawsze inspiruje mnie jamajski dub. Od kiedy zacząłem pisać po polsku staram się „schować” elementy tego gatunku w moim popie. Tworząc podkład do „Czekam Na Kwiaty” głównie skupiałem się na linii basu i perkusji. To dla mnie standardowy styl pracy, natomiast myślę, że w tym utworze wyjątkowo łatwo dostrzec mój proces twórczy miedzy wierszami – mówi Helucze.

Muzyka Helucze to indie pop, którą artysta chce, aby traktowano jak pocztówki z wakacji, które przenoszą w miłe dla nas miejsca, w których możemy się zrelaksować i odpocząć od codzienności.

Po więcej zapraszamy was na nasz Instagram po dawkę nowości!!