my summer of love - 3 letnie zestawy

muszle3

Wakacje – wiatr we włosach, zapach lasu, szum morza, błękit jeziora, ciepły piasek. Jeśli letnie eskapady masz już za sobą albo jeszcze trochę musisz na nie poczekać – nic straconego! Przejrzyj swoją szafę. Postaw na kolor i lekkość tkanin. Do tego kilka dodatków – idealne będą te kojarzące się z wakacjami, jak kolorowe muszle z pracowni aj aj by ania zajac. Każda inna i niepowtarzalna. Inspiracje znajdziesz poniżej – trzy różne letnie zestawy.

my blueberry nights

Jagody, turkusy i szafiry – w tych najbardziej wibrujących odcieniach. Wygodna bluzka i supermodne pumpy. Do tego nieprzemakalne baleriny z mini wycięciem na palce – idealne, gdy zechcesz poskakać po kałużach. Niebieskości przełamie malinowa torebka a całość idealnie dopełnią wisiory z muszli – turkusowo-biały i fioletowo-turkusowy.

muszle-zestaw-31

love me if you dare

Czerń i różne odcienie czerwieni – wakacyjny szyk. Gorset, pumpy i baleriny z 'wężowej’ skórki. Na ramię duża wygodna torba, w której zmieszczą się wszystkie niezbędne rzeczy. Drapieżnie ale na luzie. A na szyję muszla.

muszle-zestaw-21

before sunrise

Naturalne beże zostają podkreślone fioletem i ciemną zielenią. Letnia sukienka dopełniona wygodnymi i jakże stylowymi rzymiankami. Do tego patchworkowa torebka i muszle (fioletowa i zielono-fioletowa).

muszle-zestaw-1