MY NAME IS NEW – PREMIERA: Magdalena MEG Krzemień – Światło

Światło to najnowszy singiel Magdaleny Meg Krzemień – Finalistki The Voice of Poland 8.
Utwór powstał przy współpracy z producentem muzycznym Marcinem Borsem, a także ze świetnymi muzykami takimi jak: Marcin Juszczyszyn, Michał Lewicki, Dominik Jończyk, którzy współpracowali m.in z Piotrem  Cugowskim, Kasią Wilk, Piotrem Ziołą, zespołem Lecter czy Fiau.

Warstwa muzyczna wypełniona została elektroniczną przestrzenią z mocniejszym brzmieniem gitarowym, ciekawą linią basu oraz selektywną perkusją.
Całość tego utworu w pełni określa temperament samej artystki, która jest silną kobietą ale nawet i jej zdarzały się chwile zwątpienia.

Utwór „Światło” opowiada o moich przeżyciach, także niekoniecznie tych dobrych. Numer naszpikowany jest metaforami, które mają dla mnie bardzo sentymentalne znaczenie.
Motywem przewodnim utworu jest światło, które daje nadzieję i siłę na „lepsze” jutro.

To już drugi singiel artystki, odkąd na świecie pojawiła się jej córka Zoja, dzięki której proces twórczy wokalistki nabrał rozpędu.

Magdalena MEG Krzemień – Światło

Artystka zaprosiła do teledysku Tomasza Ciachorowskiego znanego z takich produkcji filmowych jak „Linia Życia” czy „Afganistan”, z którym odegrała burzliwą relację damsko-męską, a jak wiemy, w życiu niekoniecznie takie historie kończą się happy’endem. Reżyserem teledysku jest Bartosz Satora.