MOTYWY

W dniach 13-14 lipca 2019 roku odbędą się największe dotychczas w Trójmieście  Targi Mody i Designu Motywy

 

Ponad 120 wyjątkowych wystawców z całej Polski zaprezentuje swoje wyroby.
Główną ideą Targów Motywy jest bowiem wspieranie niezależnych marek i produktów tworzonych z pasją, z najlepszych surowców i wyprodukowanych w Polsce, bazujących na autorskich projektach. Na Targach zobaczymy zarówno najnowsze trendy w modzie jak i ciekawy design: ceramika, drewno, obrazy i wiele innych przedmiotów do dekoracji wnętrz i codziennego użytku.
W czasie Targów odbędą się też pokazy mody zarówno młodych i ambitnych projektantów jak i tych którzy tworzą od lat. Swoją kolekcję zaprezentuje między innymi projektantka Mariola Turbiarz, która z dużym wyczuciem łączy różne style, a dominuje w nich styl boho i grunge. Będzie można poznać ją osobiście i kupić ubrania z jej najnowszej kolekcji.
W strefie foodtrucków, każdy znajdzie dla siebie smaczny posiłek, deser czy kawę, a dla najmłodszych będą miłe atrakcje.
To tylko część tego co szykujemy dla wszystkich odwiedzających Targi, których będąc w okolicach Trójmiasta przeoczyć nie można. Zachęcamy więc zarówno mieszkańców jak i turystów do odwiedzenia Targów Motywy.
Więcej informacji można znaleźć na Facebooku i Instagramie
Zapraszamy