Modne smycze dla psa – poranne spacery nabierają blasku!

Jeżeli doceniasz piękne przedmioty i design na każdym kroku, wszystko, co Cię otacza, ma znaczenie. Produkty codziennego użytku są małymi poprawiaczami humoru, które sprawiają, że dzień od razu staje się lepszy. Kiedy masz psa, to samo dotyczy jego akcesoriów: legowiska, smyczy, czy obroży. Dla prawdziwego estety miska na wodę jest czymś więcej niż naczyniem, z którego pije ulubieniec – to element wystroju mieszkania. Smycz dla psa, którą bierzesz do ręki każdego dnia, staje się elementem Twojej stylizacji, jak ulubione buty, czy płaszcz. To sposób jak każdy inny na zamanifestowanie swojego stylu. Dla Twojego psa nie ma pewnie znaczenia design smyczy i obroży – te produkty muszą być przede wszystkim wytrzymałe i zapewniać bezpieczeństwo podczas spaceru. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wybrać solidne, spełniające swoje funkcje akcesoria, które zostały stworzone z myślą o Tobie – psiarzu kochającym dobry design.

CZERWONA SMYCZ DLA PSA

Obroża, szelki i smycz dla psów małych i dużych – czy musisz wybrać tylko jeden zestaw?

Smycze dla psa zawsze będą potrzebne, niezależnie od tego, czy będziesz podpinać je do obroży, czy szelek. Czemu właściwa będzie tutaj liczba mnoga? Bo smyczy lepiej mieć więcej niż jedną – tak, to dobra okazja, by dopasować sobie smycz do stylizacji, ale mamy też na myśli względy czysto praktyczne. Przede wszystkim akcesoria takie jak smycz, są niezbędne, by w ogóle funkcjonować w przestrzeni publicznej z psem.

Choć zawsze warto wybierać produkty jak najtrwalsze, wypadki się czasami zdarzają – niekoniecznie związane z uszkodzeniem. Po dłuższym spacerze w deszczową pogodę smycz może nadawać się do solidnego czyszczenia, a Ty nie będziesz mieć czasu przed kolejnym spacerem. Albo wyjdziesz ze swoim pupilem i zapragniesz wyglądać naprawdę stylowo pod każdym względem, a najczęściej używana smycz będzie nosiła ślady waszych dalekich wypraw w teren. Takie sytuacje się zdarzają i naprawdę warto być na nie przygotowanym z wyprzedzeniem.

W naszym sklepie, w Rikoland, znajdziesz produkty na każdą okazję. Nasze akcesoria mają cudowne wzory i kolory, które zachwycają i zachęcają do wyjścia z domu nawet w najbardziej ponurą pogodę.

Nie musisz wybierać między stylowym wyglądem, a wygodą pupila i funkcjonalnością. Wręcz przeciwnie – zostały stworzone z miłości dla wszystkich psiaków i są dopasowane do ich potrzeb. Obroże i szelki Amiplay, Chico, czy Flexi są znane wśród psiarzy jako niezawodne i komfortowe.

Nasze akcesoria to nasza wizytówka – jak wybrać najlepsze psie gadżety?

  1. Dopasuj akcesoria do rasy i wielkości psa – choć nie jest to regułą, zazwyczaj szelki sprawdza się u psów mniejszych, a obroże u większego pupila.
  2. Zmierz swojego psa według wskazówek producenta – dzięki temu dobierzesz odpowiedni rozmiar.
  3. Dobierz długość smyczy i jej rodzaj do charakteru wyjścia – na wielogodzinny outdoor sprawdzi się długa, mocna smycz w wyróżniającym się kolorze, na spacerze w centrum postaw na smycz krótką lub o regulowanej długości
  4. Dobierz akcesoria pasujące do Twojego stylu – poszukaj dodatków, które stworzą spójny outfit.