Metka by Traczka- o sobie

Ania Traczewska jest pomysłodawczynią turystycznych woreczków na bieliznę, pomysł okazał się absolutnym sukcesem. Wszyscy je uwielbiają. Specjalnie dla Was odpowiada na kilka naszych pytań co? jak? dlaczego? Po to, aby zainspirować Was do twórczych myśli.

metka-by-traczka-do-wywiadu2.jpg

co to są torebki podróżne?

Torebki podróżne na bieliznę to rzecz, której prawdziwa dama nigdy nie zapomni zabrać na wyjazd. Są po to, by uporządkować zawartość walizki – do trzymania majtek, skarpetek lub jakichkolwiek innych drobiazgów, które „luzem” denerwują i się gubią w naszym bagażu. Równie dobrze sprawdzają się w szufladzie po sezonie wyjazdowym. Nie po to wydajemy masę kasy na piękną bieliznę, żeby potem pakować ją w ohydne plastikowe torebki z supermarketu!

Z kolei modele z serii „Czyste & Brudne” pomagają roztrzepanym szybko znaleźć co potrzeba. Szczególnie polecam te dla panów. Mężowi-ukochanemu- bratu-ojcu pomogą zorientowac się gdzie co ma w walizce na wakacjach lub w delegacji, a kobiecie ułatwią życie po jego powrocie 😉

Dodam, że bardzo ważne są dla mnie kolor i faktura tkanin. Oczywiście jakość szycia i wykończenia też. Po prostu: torebeczki podróżne na bieliznę metka by traczka mają cieszyć oko i dotyk.

A wszystko zaczęło się…
A wszystko wzięło się z … braku kasy na prezenty dla moich przyjaciółek. Dwa lata temu, tuż przed Gwiazdką, mając jakiś zastój finansowy, kupiłam tkaninę i uszyłam torebeczki. Inspiracją była torebka, którą kiedyś dostałam w prezencie. Miała napis „Medicines”, taka apteczka podróżna. No to pomyślałam, że na majtki też można. Wracając do obdarowanych przyjaciółek – torebeczki moje zrobiły furorę! Co i rusz któraś z koleżanek prosiła, żeby doszyć jeszcze kolejne, bo to doskonały pomysł na prezent. Potem odkryłam istnienie butików internetowych i pomyślałam, że warto może spróbować pokazać je szerszemu gronu eleganckich pań i panieniek. Wymyśliłam nazwę „metka by traczka”. Słowo daję, jak zobaczyłam pierwsze zamówione metki z tym napisem, miałam łzy w oczach. Taka byłam dumna! :-)))
W życiu bym nie przypuszczała, że taki prosty pomysł zrobi taką karierę. Ostatnio otrzymawszy zapytanie o możliwość sprzedawania moich torebek w butiku z luksusową bielizną na krakowskim Rynku Głównym, o mało nie spadłam z krzesła.

Torebki metka by traczka adresowane są do:
Do osób, które lubią mieć porządek wokół siebie. Również w swojej walizce czy szafie. Są dla tych, którzy lubią jakość i oryginalność. Dla osób z poczuciem humoru i estetyki. Torebeczki metka by traczka pojechały do Klientek od Białegostoku po Paryż, od Warszawy po Nowy Jork. Uwielbiam Internet, świat nie ma granic! Dzięki wielu pozytywnym komentarzom Klientek pakamery.pl serce mi rośnie i bardzo, ale to bardzo, chce mi się nadal rozwijać markę metka by traczka.

metak-by-traczka-do-wywiadu.jpg