Mamaville Targi Warszawa

Mamaville Targi Warszawa! Już  w niedzielę 13 września zapraszamy na Targi dla Mamy i Dziecka, gdzie zaprezentujemy polskich projektantów i producentów. Ponad 150 wystawców związanych z tematyką macierzyństwa, a do tego premiery i nowości rynkowe!

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów. Mini miasto Mamaville, to jeden dzień pełen atrakcji, wykładów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a Targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową ekscytującą przygodę życia. 13 września z nami, to świetny pomysł na niedzielne, rodzinne spędzenie czasu – będziemy Was rozpieszczać!

STREFA ZAKUPÓW
Jeśli szukacie:
Ubrań dla kobiet w ciąży czy po porodzie,
Idealnej wyprawki dla Waszego malucha,
Akcesoriów i dodatków do pokoju dla Waszego dziecka,
Wózków czy fotelików,
Zabawek, wydawnictw,
Ubrań, butów, czapek, kurtek i całego asortymentu dziecięcego od niemowlaka do starszaka,
to targi Mamaville są właśnie dla Was. 13 września w Warszawie zaprezentuje się ponad 150 wystawców, producentów, projektantów, dystrybutorów, którzy przedstawią Wam wiosenne kolekcje, nowości rynkowe, premiery, i którym przyświeca idea tworzenia rzeczy niebanalnych, oryginalnych i niepowtarzalnych. Dodatkowo asortyment targowy jest w większości polski, sprawdzony, zaprojektowany według najwyższych standardów oraz budzący zaufanie.

STREFA EDUKACYJNA
Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów. Warsztaty i wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy.

STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI
Do Waszej dyspozycji będzie bezpłatna, oryginalna strefa atrakcji dla najmłodszych, w której dzieci razem z Wami będą mogli eksplorować świat nowych zabaw i zabawek edukacyjnych

STREFA MAMY I DZIECKA
Mając także na uwadze specyfikę potrzeb kobiet po porodzie organizatorzy zapewniają przemyślaną przestrzeń do nakarmienia czy przewinięcia dziecka. Dokładają wszelkich starań, by w tej strefie zawsze było przytulnie i pięknie!

STREFA RELAKSU
Na tę edycję zadbamy o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść.

BEZPIECZEŃSTWO
Dokładamy wszystkich starań, żeby odwiedziny na Targach Mamaville były komfortowe i przede wszystkim bezpieczne, tak aby odwiedzający i wystawcy czuli się zabezpieczeni jak podczas regularnych zakupach w sklepie czy centrum handlowym obsługa i każdy uczestnik targów jest zobowiązany do zakrycia ust i nosa za pomocą maseczki, przyłbicy lub szala. Hala Expo to ponad 5000m2 a każda alejka pomiędzy rzędami wystawców będzie mieć minimum 4m szerokości Aby optymalnie rozłożyć w czasie ilość odwiedzających sprzedajemy bilety w 3 przedziałach czasowych w godzinach 10-12, 12-14, 14-17
Na bieżąco będzie kontrolowana ilość osób, aby zapewnić komfort odwiedzania i możliwość zastosowania wymaganego dystansu. Będą osobne drogi wejścia i wyjścia na teren targowy. Nasza obsługa będzie kierowała ruchem. Przy wejściu oraz na każdym stoisku będą znajdowały się płyny do dezynfekcji rąk
Przy stoisku organizacyjnym i przy stoiskach targowych będą umieszczone oznaczenia ułatwiające utrzymanie odpowiedniego dystansu podczas zakupów. Bilety sprzedawane są wyłącznie w formie online, aby uniknąć niepotrzebnych kolejek i tłumów. Każdy uczestnik targów będzie zobowiązany wypełnić formularz wywiadu epidemiologicznego przy zakupie biletu online. Zdecydowana większość wystawców będzie umożliwiała płatność bezgotówkową na swoich stoiskach. Co 2 godziny będą dezynfekowane przestrzenie wspólne – blaty kasowe, klamki przy wejściu do toalet, przyciski windowe na terenie targów będzie profesjonalna ekipa medyczna

LOKALIZACJA EXPO XXI Warszawa, to lepsze możliwości i udogodnienia dla Was:
lokalizacja w centrum stolicy
możliwość dotarcia komunikacją miejską
parking na ponad 700 miejsc
duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
przestronna strefa dla mamy i dziecka
atrakcyjna strefa relaksu
bankomat na terenie obiektu

BILETY
Wstęp jest płatny 10 zł w sprzedaży internetowej. Dzieci do lat 15 wstęp bezpłatny.

Aby optymalnie rozłożyć w czasie ilość odwiedzających sprzedajemy bilety w 3 przedziałach czasowych w godzinach 10-12, 12-14, 14-17
Bilet wstępu wykupiony na dany przedział czasu, będzie tylko upoważniał do wejścia w tych godzinach, ale nie ogranicza on czasu pozostania na targach.
Przekraczając próg targów odwiedzający otrzymają bezpłatny Mamaville Magazine, w którym zaprezentują się wybrane marki dostępne na naszych targach (wraz z kodami rabatowymi) oraz przeczytacie inspirujące artykuły czy porady ekspertów. Jednym zdaniem – trzeba tu być, aby doświadczyć krainy Mamaville i dobrej energii jaką ze sobą niesie.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Nazwa: Mamaville Targi Warszawa vol.20
Termin: 13 września 2020 (niedziela), godz. 10.00-17.00
Adres: EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
Wstęp: Bilety >> https://targi.mamaville.pl/targi/warszawa-vol-20-13-09/informacje-i-bilety/
Link do wydarzenia na FB – https://www.facebook.com/events/441370246778503/
Link do strony WWW- https://targi.mamaville.pl/