Madison Beer – artystka o polskich korzeniach wystąpi w Warszawie w dniu swoich urodzin

Platynowe wyróżnienia i ponad 2,4 miliarda streamów na świecie, a teraz aż 52 koncerty w Europie i Ameryce… Madison Beer po raz pierwszy zawita do Polski w ramach trasy “The Spinnin Tour”, a wydarzenie ma szczególny wydźwięk z racji polskich korzeni artystki. Koncert odbędzie się na dodatek w dniu jej 25. urodzin – 5 marca 2024 roku w Warszawie, w klubie Progresja.

Madison Beer

Madison Beer to żywiołowa, wszechstronna songwriterka i producentka o potężnym, pełnym emocji głosie, której brzmienie łączy w sobie pop, R&B oraz soulowe wpływy. Jej występy sceniczne to dopracowane w każdym detalu wizjonerskie doświadczenie przenoszące do świata wykreowanego przez jej bystre i wrażliwe na estetykę oko.

Z ogromną pewnością siebie zadebiutowała EP-ką “As She Pleases”, a za sprawą piosenki “Home with You” trafiła na listę Billboard Mainstream Top 40, jako jedyna niezależna artysta w rankingu. “Life Support”, jej pierwszy album dla dużej wytwórni zaszedł bardzo wysoko na Billboard 200, zgromadził ponad miliard odtworzeń, a wiodący singiel “Selfish” pokrył się platyną. We wrześniu 2023 roku ukazała się jej druga płyta “Silence Between Songs”, na którą napisała i współ-wyprodukowała wszystkie piosenki.

Wydawnictwo opisane jako ,,psychodeliczny dream pop zainspirowany rockiem” (Variety) na którym znajdują się ,,powalające szczerze ballady” (NPR) zawiera uwielbianą przez fanów piosenkę “Reckless” (400 milionów odtworzeń), hymn lata “Home To Another One” oraz filmowe “Spinnin”. Ze swoją wyjątkową zdolnością do opowiadania historii pełnych emocjonalnej głębi, Madison porusza wątki refleksyjne i introspektywne, uzupełniając je o świeżą paletę brzmień oraz własną artystyczną wizję oprawy wizualnej albumu. Płytą okrzyknięto jako ,,najbardziej stylową i dojrzałą w dotychczasowym dorobku” (Vogue), a także ,,mistrzowską eksplorację jej artystycznego rozwoju oraz głębokiej więzi z odbiorcami” (A Book Of), podczas gdy ,,jej wokale są jak zawsze cudowne” (NYLON).

Pierwszy polski koncert Madison Beer odbędzie się 5 marca 2024 roku w warszawskim klubie Progresja.

Wyjątkowym gościem występu w Warszawie, a także podczas całej europejskiej trasy będzie polski artysta Jann, który coraz śmielszymi krokami zaczyna odnosić pierwsze sukcesy za granicą.

Bilety w cenie 179 zł trafią do ogólnej sprzedaży 13 października o godzinie 10:00 na GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl. Do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.

Wcześniejsza przedsprzedaż będzie dostępna na oficjalnych kanałach artystki (10 października o 12:00), na stronie promotora Fource.pl (11 października o 10:00), oraz na Spotify (12 października o 10:00).