Łódzki maraton mody

Znamy harmonogram pokazów 7 edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

53 pokazy, przez blisko 35 godzin gdzie na wybiegu 58 osobowa grupa modeli i modelek zaprezentuje prawie 1500 premierowych sylwetek na sezon wiosna lato 2013.

Po raz pierwszy organizatorzy wydłużyli projekt Designer Avenue do 4 dni. Pokazy rozpoczną się już w czwartek 25 października. Wieczorną galę otwarcia uświetni portugalski projektant NUNO BALTAZAR, natomiast 7 edycję polskiego tygodnia mody zakończy pokaz Dawida Tomaszewskiego.

KARTY WSTĘPU I KARNETY
Karta wstępu o wartości 25 zł – uprawnia do przebywania w strefach: Showroom, Concept Store, Young Fashion Photographers Now, w dniach 24-28.10.2012, w godzinach otwarcia.
Jednodniowa karta wstępu o wartości 200 zł (za 1 dzień) – upoważnia do wejścia na pokazy Designer Avenue, Off Out Of Schedule oraz przebywanie w strefach Showroom, Concept Store i Young Fashion Photographers Now
Czterodniowa karta wstępu o wartości 600 zł (za 4 dni) – upoważnia do wejścia na pokazy Designer Avenue, Off Out Of Schedule oraz przebywanie w strefach Showroom, Concept Store i Young Fashion Photographers Now

Dla najbardziej wymagających miłośników mody organizatorzy przygotowali ofertę ekskluzywnych karnetów pobytowych.
Karnet trzydniowy Silver Pass – 2200 zł
Karnet trzydniowy Gold Pass – 2900 zł
(szczegóły dotyczące karnetów dostępne są na stronie www.fashionweek.pl)