LODOVE rewolucje

Idea zamrożonych owoców na patyku została przywieziona z podróży. Ola spędziła pół roku w Indonezji, Kaja wędrowała po Meksyku. Jak widać, podróże inspirują, w tym przypadku zaowocowały pomysłem na biznes – oryginalnymi lodami o nazwie ‘paletas’. Dziewczyny doszły do wniosku, że dokładnie tego brakuje w Polsce.

LODOVE są w 100% owocowe i zdrowe. Dziewczyny przykładają dużą wagę do  jakości i naturalności swoich produktów.

Wśród wegan dużym uznaniem cieszą się lody ananasowe z selerem naciowym. Nie zabraknie oczywiście truskawkowych czy bananowych dla dzieci, ale jest też propozycja dla młodych mam – nieuczulające lody jabłkowe.

Można spróbować ciekawych kombinacji alkoholowych – Prosecco z owocami czy Margarita w różnych wersjach na specjalne okazje. Dla fanów mlecznych smaków znajdą się miksy owoców z jogurtem naturalnym, a koneserzy pikantniejszych potraw mają do wyboru połączenia owoców z chili.

 

Ola: Produkujemy smaki na indywidualne zamówienia, nie podążamy ślepo za trendami wyznaczonymi przez inne lodowe firmy. Robimy to, co kochamy i dążymy do perfekcji. Przede wszystkim słuchamy lodovych fanów, pytamy na co mają ochotę, jakie owoce chcieliby znaleźć w naszych lodach.

 

Różnorodność smaków można zawdzięczać temu, że lody są robione własnoręcznie, a nie masowo w fabryce. W składzie nie ma barwników, ani syropów. Niektóre smaki powstaja spontanicznie, jak np. połączenia mięty z owocami czy jogurtem. Klienci wciąż są zaskakiwani nowymi połączeniami, a Kaja i Ola nie przestają szukać inspiracji.

 

Kaja: Dla nas każdy smak musi być idealny, nie idziemy na kompromis – wkładamy bardzo wiele pracy w komponowanie składników, które bardzo starannie wybieramy. Wszystko po to, by nasi smakosze z każdym liźnięciem czuli głębię smaku, pomimo prostoty naszych wyrobów. Nie ma co opisywać słowami naszych lodów – je po prostu trzeba polizać!

 

Jeżeli chcesz spróbować wyjątkowych paletas, spotkasz LODOVE w każdą sobotę na Targu Śniadaniowym na Żoliborzu (ul. Wojska Polskiego, g. 9.00-15.30). Ich produkty znajdują się także w różnorodnych miejscach, o których więcej na fanpage’u na Facebooku.

 

3lodove copy

2lodove

1lodove

truskawka

6lodove

logo lodove