Krzewy prezentują nowy singiel. 'Zanim to nazwę' już w streamingach.

Krzewy kolejny raz zachwycają! Duet podzielił się właśnie ze słuchaczami swoim najnowszym singlem. Numer zatytułowany jest “Zanim to nazwę” i zapowiada debiutancki albumu. Premierowa piosenka od dziś dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube wydawcy.

Krzewy“Zanim To Nazwę” to najnowszy singiel duetu Krzewy. Utwór mówi o potrzebie odcięcia się od chaosu zewnętrznego świata i szukaniu bezpieczeństwa oraz zrozumienia w kontakcie z bliską osobą. Nie trzeba wtedy nic mówić, wystarczy być – komentują artyści. Muzycznie – jak zwykle w utworach Krzewów – mamy połączenie wielu inspiracji: folku, psychodelii, ale również shoegaze’u – zwłaszcza w końcówce utworu, gdy gitarowa ściana dźwięku kojarzy się ze wspomnianym w tekście statkiem na burzliwym oceanie – dodają.


Krzewy to duet muzyczny, który powstał z fascynacji akustycznymi brzmieniami i oszczędną produkcją. Tworzą go Ewa Zaborowska – autorka tekstów i melodii, oraz – odpowiedzialny za warstwą muzyczną, produkcję i miks – Paweł Sulewski. W swoich utworach łączą minimalistyczną formę i dużą dawkę emocji. Inspirują się codziennymi przeżyciami, naturą, filmami oraz wszystkim, co proste i naturalne.

Duet zadebiutował w czerwcu zeszłego roku singlem “Tamte dni”. Numer zachwycił polską publiczność podbijając serwisy streamingowe i zapewnił Krzewom udział w festiwalu NEXT FEST w Poznaniu.
Premierowy singiel jest zapowiedzią debiutanckiej płyty duetu, która ukaże się jeszcze w tym roku. Nadchodzący materiał promuje również wydany rok temu numer “Tamte dni”, klimatyczna piosenka “Naprawdę” oraz utwór “Nie rzucam”.