Kolory wiosenne

Kolory Wiosenne kolory !

W sklepach już od paru tygodni szał nowych kolekcji, a co słychać w naszej szafie?

Za oknami wiosna w końcu przebiła się ze swoją świeżością i słoneczkiem, pora na nasze ubrania! Wiele marek odzieżowych proponuje w tym sezonie wiosenną kolorystykę, wiosenną czyli jaką? Tak więc mamy tu np. kolory zieleni, i to jakiej zieleni! Trawy, pączków na krzewach, groszku. Kolor łososiowy, morelowy, brzoskwiniowy. Kolor żółtego żonkila, maliny, czy turkusu, to tylko kilka z nich.

Kolory wiosenne odznaczają się świeżością, soczystością i czystością. Z natury bardzo „lubią się” z ecru, brązem i wszelkimi jego odcieniami, tj. kawa z mlekiem czy beżowy.

Komponujmy swoją garderobę w opraciu o te barwy, pamiętając jednak iż te kolory są bardzo intensywne, odważne, przykuwające uwagę naszego odbiorcy.

Tak, więc jeśli praca nie pozwala nam na szaleństwo kolorystyczne – w garderobie, nasz ubiór a zarazem samopoczucie możemy ożywić różnymi akcentami – dodatkami w tej tonacji.

(Tu odsyłam do artykułu o dodatkach … gdzie są praktyczne zasady dobierania akcesoriów).

Do szarego, beżowego lub czarnego „uniformu” tj. marynarki czy żakietu, swobodnie możemy zaszaleć z kolczykami, delikatnymi wisiorkami lub bransoletką w wiosennych barwach. Będzie to świadczyło o naszej kreatywności i otwartości, a w pracy na pewno wszyscy to zauważą.

Jeśli natomiast zaszalejemy z ubraniami w intensywnych, śmiałych kolorkach, pamiętajmy iż będą one wyglądały na nas bardzo interesująco, jeśli nie przesadzimy z ich ilością. Tak więc, jeśli założymy np. żakiet lub bluzkę łososiowe, niech spodnie oraz apaszka czy szal będą już w neutralnych – spokojnych kolorach – tj. wspomniane beże, brązy oraz szarości.

„Polska wiosna” obudziła się … ..poczujmy wiosenny, kolorowy, optymistyczny klimat na sobie!

kolory-wiosny

1.kolczyki z barwionych muszli. Projektant: dru. Cena 30 pln. 2. Kolczyki malowane na drewnie. Projektant: Tukarki. Cena 33 pln. 3. naszyjnik na bazie przędzy. Projektant: niebieska śliwka. Cena 88 pln. 4. sukienka bombka. Projektant: Y.Y Fashion. Cena 155 pln. 5. kolczyki filcowe. Projektant: filcant. Cena 85 pln. 6. torebka z postacią kobiety. Projektant: kainabru. Cena 102 pln. 7. torebka kwiat. Projektant: Kainabru. Cena 140 pln. 8. kolczyki wiosenne. Projektant: dru. Cena 52 pln. 9. pierścionek. Projektant: Mariaela. Cena 34 pln.