„Kolejna piosenka” Doroty Osińskiej! Artystka wraca z nowym materiałem i zapowiada kolejny album!

Dorota Osińska powraca z nowym materiałem! Nadchodzący album artystki ukaże się w pierwszej połowie 2022 roku nakładem Agencji Artystycznej MTJ. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór “Kolejna piosenka”, który od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.

Po krótkiej przerwie Dorota Osińska wraca z nowym materiałem i dzieli się swoim najnowszym singlem “Kolejna piosenka”! Numer wypełnia pozytywna energia i radość. Tym w pełni autorskim utworem artystka z przymrużeniem oka opowiada historię niejednej relacji damsko-męskiej. Jak sama mówi: “Tą piosenką chciałam oderwać siebie – ale też moich słuchaczy, od ponurej rzeczywistości. Utwór jest żartem, zabawą, próbą dystansu – mam nadzieję, że udaną”.

Numer jest w pełni autorskim materiałem Doroty Osińskiej. “Kolejnej piosence” towarzyszy teledysk w reżyserii Krystiana Boguckiego. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Michał Chrząstek, a montaż Piotr Kanabus. Klip już teraz można oglądać na kanale MTJ Wytwórnia Muzyczna na YouTube. Singiel jest także dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

“Kolejną Piosenką” Osińska zapowiada swój nadchodzący album! Nowe wydawnictwo ukaże się w pierwszej połowie 2022 roku i będzie szóstą solową płytą w dorobku artystki. Album wydany zostanie przez Agencją Artystyczną MTJ.

BIO
Dorota Osińska – wokalistka, autorka tekstów, songwriterka oraz aktorka warszawskiego Teatru Rampa. Występowała na scenach muzycznych i teatralnych w Polsce, a także w USA, Kanadzie, Niemczech i Francji. W 2004 roku pod opieką Włodzimierza Korcza nagrała płytę „Idę”, która ukazała się w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. W 2010 r. swoją premierą miał album „Kamyk zielony”, której towarzyszył spektakl w Teatrze Rampa. Po sukcesie w II edycji programu The Voice of Poland w 2013 r., artystka nagrała trzecią płytę pod tytułem „Teraz”. Osińska wzięła udział w kilkunastu premierach teatralnych oraz widowiskach muzycznych, zaśpiewała u boku Jose Carrerasa, nawiązała współpracę z popularnym kompozytorem Rickiem Allisonem i doszła do finału preselekcji Eurowizji 2016. W lutym 2020 r. nakładem Agencji artystycznej MTJ ukazała się jej piąta solowa płyta pt. „Cześć, to ja”.