Już w ten weekend 13-14 maja zostanie otwarty pierwszy w Warszawie Kiosk Kultury. W nowoczesnym kiosku przy ul. Krakowskie Przedmieście 7 będzie można zaczerpnąć informacji na temat wydarzeń kulturalnych w stolicy, a także zakupić bilety do ponad 40 warszawskich instytucji kultury: teatrów, muzeów, domów kultury oraz klubów muzyki klasycznej i jazzowej.

1 / 1

Kiosk jest wspólną inicjatywą warszawskich instytucji kultury, Biura Kultury m. st. Warszawy oraz portalu ewejsciowki.pl, będącego operatorem kiosku. Kiosk jest wzorowany na zachodnich box-office’ach, w których można kupować bilety na różnorodne wydarzenia kulturalne. Jest to wyjątkowa inicjatywa na skalę europejską – do tej pory powstało niewiele miejsc zrzeszających liczne instytucje kultury, gdzie w jednej placówce ma się możliwość zakupienia zarówno biletu do teatru, muzeum, jak i na koncert.

W weekend otwarcia (13-14 maja) przewidziane są liczne dodatkowe atrakcje – m.in: Spotkania ze znanymi aktorami; Konkursy z nagrodami w postaci biletów (m.in. do Teatru Capitol, Teatru Ateneum, STUDIO teatrgaleria i innych!) oraz upominków i gadżetów od instytucji kultury; Akcja „Zapłać za bilet tyle, ile chcesz!” i wiele innych niespodzianek!

Zapraszamy wszystkich do Kiosku Kultury przy ul. Krakowskie Przedmieście 7
Sobota i niedziela między godziną 10:00 a 20:00
Więcej informacji: www.facebook.com/events