KiNK i Audiofly wystąpią na Smolnej!

Podczas długich letnich nocy zdecydowanie najlepiej smakują taneczne brzmienia muzyki house, a jeśli jesteście fanami tych brzmień, to z pewnością nie możecie opuścić dwóch wydarzeń, które odbędą się w najbliższy weekend w warszawskim klubie Smolna. Ich headlinerami będą KiNK i Audiofly.

W świecie współczesnej muzyki elektronicznej trudno znaleźć postać tak charakterystyczną i charyzmatyczną, jak urodzony w Bułgarii Strahil Velchev, który od lat tworzy i występuje pod aliasem KiNK. Jego największe autorskie hity to m.in. „Leko” i „Cloud Generator”, a wśród popularnych remiksów można wymienić m.in. edity utworów chociażby od Svena Vatha czy Niny Kraviz, które trafiały do setów największych gwiazd sceny. KiNK przede wszystkim słynie jednak z niesamowitych improwizacji, łączenia niestandardowych brzmień i bardzo żywiołowych występów na żywo, podczas których na przemian sięga po dźwięki analogowych syntezatorów, cyfrowych kontrolerów i płyt winylowych. W warszawskim klubie Smolna można będzie przekonać się o jego niesamowitych umiejętnościach, ponieważ artysta zagra specjalny, aż 2,5-godzinny live. Oprócz niego, na dwóch scenach wystąpią: Leon, Deas, Juniore & Conradq oraz Maciek Głębocki.

KiNK Boiler Room Moscow Live Set

Zanim jednak w sobotę w przestrzeniach Smolnej usłyszymy KiNKa, w piątek czeka nas inny ciekawy występ, bowiem do Warszawy tego dnia przyjadą Audiofly. Duet od ponad 15 lat tworzą Anthony Middleton i Luca Saporito, którzy są specjalistami w rozgrzewaniu parkietów ciepłymi brzmieniami muzyki house. Ich charakterystyczne produkcje można znależć w katalogach takich wytwórni, jak Get Physical, Mobilee i Crosstown Rebels czy ich własnym labelu Supernature. Audiofly są znani również z podróżującej po całym świecie autorskiej marki imprez – Flying Circus. Poza nimi, tej nocy zagrają Raidho oraz Sincz.

Audiofly & Patrice Bäumel – Atacama

KiNK i Audiofly już w ten weekend na Smolnej! Będzie gorąco!

Piątek: www.facebook.com/events/190828901622568/

Sobota: www.facebook.com/events/2135093856712328/