Kerala Dust z wiosennymi koncertami w Polsce! Brytyjska grupa zagra w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie w marcu 2023.

Kerala Dust to brytyjska grupa założona w 2016 roku w Londynie. Brzmienie zespołu łączy w sobie elementy psychodelicznego rocka, bluesa i techno, tworząc muzykę, która jest wręcz idealna do nocnych podróży autem. Już wiosną muzyków będzie można usłyszeć na żywo podczas trzech koncertach – bilety są już w sprzedaży. Zespół z wiosennymi koncertami w Polsce! Brytyjska grupa zagra w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie w marcu 2023.

Kerala DustZespół wyróżnia się charakterystycznymi występami na żywo, podczas których reinterpretuje dźwięki nagrane przez siebie w studiu i rozkłada je na czynniki pierwsze. Dzięki temu każdy utwór w wersji live zmienia swoje oblicze w bardziej organiczne i sprawia, że ma się ochotę tonąć w tych dźwiękach do samego rana. Na co dzień muzycy pracują w studiu nagraniowym w Berlinie, w którym powstał ich pierwszy album “Light, West” z 2020 roku.

Od pierwszej trasy w 2017 roku zespół zagrał ponad 150 razy na żywo w USA, Europie, Meksyku, Rosji, Turcji i wielu innych krajach. Ich lista festiwalowych i klubowych występów stale się powiększa. W końcu nadszedł czas na kolejne koncerty w Polsce! Zagrają 23 marca w klubie Próżność (Poznań), 24 marca w klubie Akademia (Wrocław) i 25 marca w Pradze Centrum (Warszawa).

Szczegóły i bilety na pierwszy koncert do kupienia poniżej:
https://followthestep.com/pl/koncert/kerala-dust-poznan/

Jeśli chcesz być na bieżąco w wydarzeniach i nowościach muzycznych zapraszamy do śledzenia naszej zakładki MUZYKA.