Kendall Jenner nie przestaję nas zaskakiwać. Młoda modelka po tym jak lekko odpuściła pokazy na sezon jesień/zima 2018-19, wraca w cudownej sesji dla amerykańskiej edycji magazynu Vogue. Jest to prawdziwa uczta dla oczu!

Celebrytka i modelka, Kendall Jenner doskonale zna cenę sławy. Od młodego wieku towarzyszą jej kamery i paparazzi. Jej kariera w świecie mody też do łatwych nie należy. Choć miała zdecydowanie łatwiejszy start niż wiele swoich koleżanek, to jednak na castingach jest traktowana jak wszystkie inne dziewczyny. Zdarzały jej się też potknięcia, jak reklama Pepsi, czy kilka niefortunnych wypowiedzi. Te wszystkie zdarzenia dały Kendall wiele do myślenia i sprawiły, że dziewczyna postanowiła nieco zmienić swoje podejście i odsunąć się na chwile od świata showbiznesu.

Po przerwie, modelka wraca ze zdwojoną siłą. W cudownej sesji autorstwa Mert & Marcus widzimy ją pełną nowej energii. Ubrana w projekty takich marek jak Chanel, Maison Margiela i Alexander McQueen olśniewa swoją nieprzeciętną urodą, wyglądając jak postać wyjęta z obrazu. Dodatkowo w magazynie znajdziemy bardzo ciekawy wywiad z Kendall, która opowiada o swoim szybkim dojrzewaniu i małej przerwie.

źródło: Vogue.com