Kabe zapowiada trzecią płytę. Zobacz teledysk „King Kong”

Dużo dojrzałych przemyśleń i obserwacji na temat rzeczywistości – tego możemy spodziewać się po nowym albumie Kabe. Wydawnictwo ukaże się nakładem QueQuality 17 czerwca. W sieci pojawił się zapowiadający płytę tytułowy utwór.

„King Kong” to ostatni rozdział wydawniczej trylogii Kabe – po „Albinosie”, który został okrzyknięty najważniejszym trapowym debiutem 2020 roku oraz intensywnym i osobistym albumie „Mowgli”, który uzyskał status platynowej płyty. Na nowej płycie nie zabraknie szczerych i szorstkich przemyśleń oraz relacji z osobistych doświadczeń rapera.
Teledysk „King Kong” dostępny jest na kanale QueQuality: https://youtu.be/hf2eZTbZwgA

Wraz z klipem wystartował preorder albumu, dostępny w dwóch wersjach “BOX DELUXE” oraz “BOX PREMIUM”. W skład obu boxów wchodzi płyta CD oraz limitowane dodatki. Co więcej jedno spośród wszystkich zamówień ,,PREMIUM BOX” zostanie wzbogacone o wyjątkowy dodatek o wartości 30 000 złotych.
Najnowszy album Kabe w całości wyprodukował Opiat. Layout wydawnictwa przygotował LUK.KOPE na bazie zdjęć autorstwa Bartka M. „King Kong”. Płyta dostępna jest do zamówienia w preorderze na www.queshop.pl