Jedyny taki Festiwal w Krakowie!

States of Mind Festiwal i Pura Vida Festiwal łączą siły i zapraszają na weekend festiwalowy tuż przy krakowskich Błoniach. 16-17 września odbędą się targi, warsztaty, zajęcia jogi i pilatesu, strefa vintage „W szafie się nie mieści”.

States of Mind Festiwal i Pura Vida Festiwal

W plenerze czeka na Was strefa gastro — Piknik Azjatycki, której Organizatorem jest Smaczny Targ. Równolegle odbywać się będą również targi dla Waszych pupili, czyli PSOTY!

States of Mind Festiwal to wydarzenie promujące holistyczne podejście do życia w stylu slow, ekologię, pracę z ciałem i duchem oraz holistyczny dobrostan człowieka. Spodoba się wszystkim ceniącym sobie spokój i harmonię oraz lubiących kontakt z naturą Akcesoria do jogi, kadzidła, naturalne tkaniny, rękodzieło tworzone w slow klimacie, biżuteria, polskie slow brandy i wiele innych cudownych przedmiotów.

Pura Vida Festiwal promuje kostarykańską filozofię “pura vida”, czyli “pełnia życia, czyste życie”, czerpania szczęścia z najprostszych rzeczy, życia na własnych zasadach. Zrzesza nomadów, pasjonatów i podróżników z całej Polski. Wyjątkowe produkty od polskich twórców, cudowne rękodzieło inspirowane ideą slow life czy dalekimi zakątkami świata.

16-17 września 2023
Godziny trwania targów:
w sobotę 12.00-18.00
w niedzielę 12.00-17.00
Wstęp: FREE!
Hala Stulecia Cracovii
ul. Focha 40

Harmonogram warsztatów dostępny będzie na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1474174396451371

Jeśli chcesz być na bieżąco i nie chcesz aby cokolwiek cie ominęło to zapraszamy do śledzenia naszej zakładki wydarzenia!!