Jarecki i Kasia Moś przedłużają lato nowym singlem

Jarecki i Kasia Moś przedłużają lato nowym singlem „Za Pierwszym Razem”, jednocześnie zapowiadając mini album artysty.

Jarecki i Kasia Moś
Ikona polskiego soulu i funku powraca z nowym singlem, tym razem Jarecki do współpracy zaprosił Kasię Moś, ten wyjątkowy duet stylowo połączył soul funk i pop, a znakomitą produkcją zajął się DJ BRK. Miłośnicy ciepłego funkowego brzmienia z pewnością będą uradowani i poczują przypływ pozytywnej energii.

Utwór „Za Pierwszym Razem” z gościnnym udziałem Kasi Moś to kontynuacja muzycznej przygody artystów, którzy po raz pierwszy połączyli swoje siły w niezwykle ciepło przyjętym kawałku pt. „Dobre Moce”. „Za Pierwszym Razem” to jednocześnie pierwszy utwór zapowiadający najnowszy mini album Jareckiego.

Premierze singla towarzyszy wyjątkowy teledysk w reżyserii Bartosza Kochanka (DJ BRK), wykonany w technologii motion control, klip został zrealizowany w Opolskim studio IMATORY STUDIO.

„Za pierwszym razem” to opowieść o tęsknocie za intymnością… wspomnienie tych pięknych chwil, kiedy liczyła się tylko bezgraniczna miłość. Uczucie pełne ufności, szczerości i oddania po latach doświadczeń, a nawet bolesnych rozczarowań, płowieje. Czy potrafimy odnaleźć i wskrzesić do życia tę magiczną przestrzeń? Czy w obecnym narcystycznym świecie jesteśmy w stanie przepracować i odbudować relacje by znowu poczuć się jak „za pierwszym razem”? Myślę, że każdy znajdzie odpowiedź… a letni smak tego utworu niech wskaże nam odpowiedni kierunek! – mówi o singlu sam Jarecki.

Po nominowanej do Fryderyka solowej płycie Jareckiego „Totem” na której udzielił się m.in. Vito Bambino oraz Skip, przyszedł czas na nowy projekt „Cukier i Sól”. Album opowiadający o relacjach, pojawi się pod koniec lata, a dokładnie 8 września. Na epcę znajdziemy 6 nowych utworów produkcji DJ BRK, z gości oprócz Kasi Moś usłyszymy również Grubsona.

Aby być na bieżąco śledź naszą zakładkę MUZYKA