Jann i FONOBO Label znów zaskakują! Nowa odsłona młodego artysty w kawałku 'Smile’

Jann – niezwykle utalentowany artysta odkryty w ramach akcji FONOBO Pitcher, zaskakuje przebojowym numerem „Smile”! Do tej pory można było go usłyszeć jedynie w subtelnych i pełnych emocji piosenkach, którymi zdobył serca setek tysięcy słuchaczy. Tym razem robi niespodziankę i wypuszcza energiczny singiel, który od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.

Jann zadebiutował rok temu w akcji FONOBO Pitcher singlem “Do you wanna come over?”, którym podbił serwisy streamingowe i zyskał setki tysięcy fanów – zarówno w kraju, jak i za granicą. Po sukcesie wydawnictwa, kontynuuje współpracę z wytwórnią FONOBO Label i i pracuje nad debiutancką EP-ką, której spodziewać się możemy już w tym roku.

Tym razem, młody artysta dzieli się ze słuchaczami utworem “Smile”, który znacznie różni się od jego dotychczasowych numerów. Kawałek pełen jest młodzieńczej energii i buntu. Mocne brzmienie i wpadający w ucho tekst to mieszanka, która doskonale sprawdzi się podczas występów na żywo oraz na wszystkich imprezowych playlistach! Utwór powstał we współpracy z producentem Kubą Krupskim, a za jego miks oraz master odpowiadają Mateusz Hulbój (miks) oraz Magda Piotrowska Hear Candy (master).

Jak informuje artysta, numeru “Smile” nie znajdziemy na nadchodzącej wielkimi krokami debiutanckiej EP-ce Janna. Natomiast od dziś kawałek dostępny jest w wersji cyfrowej we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale FONOBO Label na YouTube.

BIO
Niezwykle uzdolniony i wrażliwy dwudziestojednolatek. Z muzyką związany od dziecka. Śpiewał w Operze Narodowej, uczęszczał do szkoły artystycznej Flynn Performing Arts w Newry oraz studiował songwriting na prestiżowej londyńskiej uczelni BIMM. Dysponuje niezwykle rzadkim głosem – kontratenorem. Mimo klasycznego wykształcenia, w swojej twórczości stawia na ambitny pop oraz muzykę alternatywą. Debiutował w FONOBO Pitcher singlem „Do you wanna come over?”, którym zachwycił setki tysięcy słuchaczy na całym świecie. Aktualnie współpracuje z producentami m.in. z Polski oraz Wielkiej Brytanii i tworzy materiał na debiutancką EP-kę.

Po więcej muzycznych nowości zapraszamy do naszej zakładki MUZYKA.