Jakie kolczyki bez przekłuwania uszu wybrać?

Kolczyki to jedne z najszybciej przykuwających uwagę detali. Poprawiają estetykę twarzy oraz pozwalają wyeksponować jej atuty. Nie każdy jednak chce lub może mieć przekłute uszy. Na szczęście istnieje wiele alternatywnych typów kolczyków, które nie wymagają tego procederu, dzięki którym można bez ograniczeń cieszyć się piękną ozdobą uszu. 

nausznica jako alternatywa kolczyków

NAUSZNICA POTRÓJNA CAPSULE gold / www.pakamera.pl

Ponadczasowe klipsy do uszu

Klipsy do uszu to doskonała opcja dla tych, którzy chcieliby uniknąć przekłuwania, a jednocześnie nie tracić frajdy z eksperymentowania z różnymi stylami kolczyków. Są one niezwykle wygodne w noszeniu, a dodatkowo bezpieczne, ponieważ w tym przypadku ryzyko infekcji lub podrażnień związanych z piercingiem jest całkowicie wyeliminowane. Dodatkowo ten model kolczyków niezwykle łatwo i szybko można założyć i zdjąć, dlatego komfort ich noszenia szczególnie doceniają osoby lubiące często zmieniać dodatki.

Włączenie różnych modeli klipsów do swojej kolekcji biżuterii pozwala na stworzenie uniwersalnej bazy, która znakomicie sprawdzi się na różne okazje i okoliczności – zarówno na spontaniczne, luźne wyjścia, jak i bardziej formalne wydarzenia. Dzięki temu, że nie wymagają przekłuwania uszu, stanowią wielofunkcyjny i niczym nieograniczony element biżuterii, który można nosić w dowolnym miejscu – nie tylko na płatku ucha, ale także w innych jego partiach, zapewniając tym samym swobodę do dowolnego łączenia różnych modeli w wybrane, spersonalizowane kompozycje. Klipsy do uszu to ponadczasowa biżuteria, przeznaczona zarówno dla młodszych, jak i starszych osób, a także dzieci i nastolatków.

Różne materiały wykonania klipsów

pozłacane klipsy gwiazdki

ZŁOTE KLIPSY GWIAZDKI z emalią / www.pakamera.pl

W naszej ofercie można znaleźć szeroki zakres klipsów – i mniejszych modeli, i okazalszych, występujących w różnych wzorach i motywach. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniają maksymalny komfort noszenia oraz bezpieczeństwo. Różne techniki oraz materiały służące do wykonania klipsów sprawiły, że dostępnych jest wiele niezwykle oryginalnych i nietuzinkowych modeli.

Dla osób ceniących sobie naturalne surowce idealne będą niepowtarzalne klipsy z żywicy, a także kamieni szlachetnych o wyjątkowych właściwościach. Jeśli interesują Cię inne materiały lub typy kolczyków – przeczytaj więcej.

Nausznica – trend, który nie wychodzi z mody

Dla osób, które nie mają przekłutych uszu, doskonałą alternatywą są także nausznice noszone zwykle w różnych miejscach małżowiny usznej. Zapewniają liczne możliwości stylizacyjne w zależności od indywidualnych preferencji i gustu noszącego. Nausznica to niezwykle popularny wybór wśród miłośników biżuterii ze względu na uniwersalny charakter, jaki je wyróżnia.

Nausznice są dostępne w różnych wielkościach, kształtach i modelach – od minimalistycznych po bardziej ozdobne i odważne. Mogą mieć niewielkie rozmiary i występować na przykład w kolorze klasycznego złota lub srebra, prezentując się jednocześnie elegancko i ekskluzywnie lub zajmować prawie całe ucho, sięgając nawet do jego górnej części. Ich główną zaletą jest sposób projektowania, który zapewnia łatwość aplikacji. Wiele z nich jest wyposażonych w specjalne zapięcia, aby zabezpieczyć je przed zmianą miejsca pomimo braku przekłucia. Wyróżnia je uniwersalność – można nosić je samodzielnie lub tworzyć wybrane kompozycje, także ze zwykłymi kolczykami.

Jeśli chcesz urozmaicić swój wygląd dzięki pięknym zestawom kolczyków bez konieczności przekłuwania uszu oraz dowolnie eksperymentować z tym rodzajem biżuterii, koniecznie sprawdź sklep Pakamera.pl. Twórz swoje własne, niepowtarzalne kompozycje, dodając swoim stylizacjom wyjątkowych akcentów i oryginalnego charakteru.