W przestrzeniach warszawskiego klubu Smolna już 16 listopada odbędzie się kolejna odsłona cyklu Immersed by Desperados. Tym razem headlinerem wydarzenia będzie Enrico Sangiuliano.

Muzyka niesie ze sobą niezwykłe emocje, które pozwalają oczyścić umysł. To dzięki niej można zapomnieć o rzeczywistości, poczuć coś więcej i w pełni oddać się dźwiękom – choć na chwilę chwycić i zatrzymać coś, co jest ulotne. Właśnie to będzie wyróżniać najnowszy cykl wydarzeń Immersed by Desperados – unikalne muzyczne emocje. Do pełnego zanurzenia się w dźwiękach potrzeba jednak odpowiednich warunków i właściwego przewodnika, a takim niewątpliwie będzie Enrico Sangiuliano.

Pochodzący z Włoch Enrico Sangiuliano to postać, którego kariera rozpoczęła się podczas występów na lokalnych nielegalnych imprezach. Oficjalny debiut wydawniczy odbył się w 2009 roku w wytwórni Abyss Records, a w kolejnych latach artysta miał okazję współpracować m.in. z Truesoul, Herzblut Recordings i Drumcode, czyli labelem należącym do Adama Beyera. Tam Enrico wydał m.in. swój pierwszy pełnowymiarowy album pt. „Biomorph”, którego premiera odbyła się w czerwcu tego roku. Warto podkreślić, że utwory Włocha znajdują miejsce w setach takich postaci, jak Sven Väth, Joseph Capriati czy John Digweed

FB event: www.facebook.com/events/446097329246639/