IGNACY zapowiada jesienną trasę koncertową

IGNACY zapowiada jesienną trasę koncertową. To pierwsza solowa trasa artysty, który 20 października wydaje swój debiutancki album „Central Park”.

IGNACY IGNACY zaprasza na swoją pierwszą trasę koncertową promującą jego debiutancki album „Central Park” (PREORDER). Jesienią muzyk odwiedzi 7 polskich miast: Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawę, Gdańsk i Szczecin! Szczegóły i bilety dostępne TUTAJ.

Utalentowany i skromny autor platynowego „Czekam na znak”, radiowego przeboju nominowanego do nagrody Fryderyk 2023. Szturmem podbił serca słuchaczy, o czym świadczy jego udział w programie Spotify Radar. Z nietuzinkową wrażliwością tworzy błogie melodie liryczne teksty, opisujące rozterki i tęsknoty swojego pokolenia. Na żywo hipnotyzuje, o czym przekonać się mogli uczestnicy m.in. Męskiego Grania, Next Fest, Łódź Summer Festival, Edison Festival oraz fani zespołu Lemon, który to supportował podczas ich trasy. Jesienią usłyszymy go na pierwszej klubowej trasie. Tego nie można przegapić!

Na swoim debiutanckim albumie IGNACY zaprasza na spacer po tytułowym „Central Parku”. Przechadzce towarzyszyć będą obserwacje nad otaczającym go światem, pełnym różnorodności, czasem sprzeczności. Podczas wspólnej wędrówki, do słuchacza dołączą opowieści o emocjach ujętych z różnych perspektyw. Znajdzie tam radość, smutek, gniew, poczucie wyobcowania, niepewność, przesyt, niedosyt.

Aby być na bieżąco w muzycznych nowinkach śledź nasza zakładkę MUZYKA.