Grzegorz Jarzyna reżyserem pożegnalnej trasy Quebonafide – Psycho Relations Tour!

Trwa ostatnia trasa Quebonafide – Psycho Relations Tour. Dotychczasowe występy artysty w Katowicach i Krakowie okazały się wydarzeniami wykraczającymi poza definicję słowa „koncert”. Reżyserem muzycznego widowiska jest jeden z najważniejszych polskich twórców teatralnych i operowych – Grzegorz Jarzyna.

Psycho Relations Tour

Quebonafide przygotował dla fanów huczne i oryginalne pożegnanie, po raz kolejny przekraczając granice klasycznego koncertu. Koncepcję widowiska zrealizował wspólnie z wybitnym twórcą Grzegorzem Jarzyną, odpowiedzialnym za reżyserię i scenariusz całego show. W rezultacie możemy uczestniczyć w widowisku, które wymyka się łatwej do zdefiniowania formie. Coś, do czego Quebonafide zdążył nas już przyzwyczaić.

Grzegorz Jarzyna to jeden z najważniejszych polskich reżyserów. Debiutował głośno sztuką „Bzik tropikalny”, która zrewolucjonizowała polski teatr. Reinterpretował klasyki dając im współczesnego ducha, adaptacje prozy, pracował z współczesnymi tekstami. Zrealizował „Innych ludzi” Doroty Masłowskiej, a przedstawienie przybrało formę hip-hopowego musicalu. Pod jego dyrekcją scena TR Warszawa stała się jednym z najważniejszych miejsc na kulturalnej mapie nie tylko Warszawy, ale całej Polski. Jego przedstawienia były pokazywane również za granicą, m.in. w Awinionie, Berlinie, Dublinie, Jerozolimie, Nowym Jorku i Pekinie. Jest laureatem licznych prestiżowych nagród.

Psycho Relations TourPrzed nami występy Quebonafide w ramach Psycho Relations Tour w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku. Za koncepcję kreatywną wydarzenia odpowiadają Kuba Grabowski, Martyna Rychlińska i FORXST. Reżyseria i scenariusz: Grzegorz Jarzyna. Kostiumy i charakteryzacja: Anna Axer-Fijałkowska. Wideo-art: Zbigniew Bzymek.

07.05.2022 – COS Torwar w Warszawie
08.05.2022 – COS Torwar w Warszawie
12.05.2022 – Hala Stulecia Wrocław
15.05.2022 – MTP Poznań (Pawilon 3A)
21.05.2022 – Netto Arena Szczecin
27.05.2022 – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

Show, widowisko, spektakl – każde z tych słów mówi o tym, co się dzieje na Psycho Relations więcej niż samo „koncert”.
Tomek Doksa, Red Bull Music

Tego, co zobaczyliśmy na scenie, nie spodziewał się chyba nikt.
Bartosz Sąder, Onet.pl

Tak dopracowane spektakle w Polsce nie powstają zbyt często. Nie chcę odbierać innym przyjemności z odbioru „psycho” koncertu, który naprawdę jest niespotykanym na naszą rodzimą skalę widowiskiem.
Mateusz Kamiński, Interia.pl

Jeśli chcesz być na bieżąco śledź naszą zakładkę MUZYKA.