Greenville Targi Roślin i Produktów Naturalnych

Greenville Targi Roślin i Produktów Naturalnych

Zapraszamy po raz czwarty na Targi Greenville, nowe wydarzenie na warszawskiej scenie przeznaczone dla miłośników zieleni w miejskim wydaniu i poszukujących dobrej jakości produktów stworzonych w zgodzie z naturą. Tym razem w wiosennej odsłonie😊

W niedzielę 24 kwietnia Wystawcy przygotują dla odwiedzających fantastyczne ceny swoich produktów, będzie to idealna okazja, żeby zaopatrzyć się w piękne roślinki i ekologiczne produkty i wprowadzić wiosnę do swoich wnętrz !!!

Celem organizatorów jest zebranie w jednym miejscu i w jednym czasie marek i ludzi, którzy wkładają swoją dobrą energię w hodowanie roślin oraz tworzenie produktów zainspirowanych ekologią i naturą.

Organizatorzy chcą stworzyć zieloną krainę pełną dobroci natury, a tym samym przestrzeń dla polskich marek, w której będą mogły zaprezentować swoje produkty tworzone i hodowane z wielką pasją.

Ruszamy więc rozentuzjazmowane z czwartym wydarzeniem Targi Greenville w klimatycznych wnętrzach Elektrowni Powiśle z głowami pełnymi planów i pomysłów

Co będzie na Was czekać na Greenville:
– rośliny doniczkowe duże i małe
– akcesoria do roślin (makrama, ceramika, podpory)
– dekoracje w stylu urban jungle
– spożywcze produkty naturalne i ekologiczne
– świece sojowe i kosmetyki naturalne
– usługi doradcze
– pogotowie i schronisko dla roślin

WSTĘP BEZPŁATNY

Link do wydarzenia na Fb >> https://www.facebook.com/events/811594140235883

Serdecznie Zapraszamy

24 kwiecień Elektrownia Powiśle Warszawa

niedziela, godz. 11:00-18:00
Ul. Dobra 42, Warszawa