24 lipca GRAND BAZAR w Placu Zabaw nad Wisłą – to plenerowa przestrzeń, gdzie na co dzień odbywają się koncerty, filmy, spotkania, spektakle, warsztaty dla dzieci, a także lokalne targi.

Podczas tej edycji Grand Bazaru pojawią się marki i projektanci, którzy pomogą Wam uzupełnić letnie stylizacje. Nie zabraknie przewiewnych sukienek (Nettie, Tenezito), tiszertów (Shameless, Pokety), kostiumów kąpielowych (Flamme), okularów przeciwsłonecznych (Sunlovers), czy plażowych ręczników (Nuity). Znajdziecie też modne dodatki od Mooncatchers, torby od PandaBag i PanFelicjan oraz produkty do pielęgnacji skóry (SkinActiv).

Żądnych dodatkowych atrakcji zapraszamy na warsztaty rowerowe  organizowane przez MotywaTOR. Będzie też coś dla najmłodszych – Klub Komediowy wraz z Teatrem Hulaj organizuje przedstawienie teatralne dla dzieci. Wygłodniałych zapraszamy na Slow Market, czyli targ kulinarny, który zgromadzi w jednym miejscu blogerów, kucharzy amatorów oraz restauratorów serwujących dania z całego świata. Wszystko to w jednym miejscu nad Wisłą, nie może Was zabraknąć!

GRAND BAZAR NA WAKACJACH
Niedziela, 24 lipca 2016 r., 11:00-20:00
Plac Zabaw na Wisłą
FB: https://www.facebook.com/events/606536962856094/