GONO z najnowszym singlem „HONDA”

Trapowy, bardzo emocjonalny vibe. Mocny debiut młodej wokalistki z Warszawy. Gono pokazuje światu utwór pod tytułem “Honda”. Artystka na co dzień kojarzona ze sceną musicalową i teatralną, nawiązała współpracę z producentem Kubą Matuszczykiem.

Gono, czyli Małgorzata Majerska to studentka V roku Akademii Teatralnej w Warszawie na kierunku wokalno aktorskim. Ukończyła PSM I st. w klasie skrzypiec, od dziecka związana ze sceną musicalową, teraz również dramatyczną. Na co dzień pracuje jako aktorka i wokalistka. Jej sceny to Teatr Narodowy w Warszawie, Teatr Rampa oraz Krakowski Teatr Variete. Zimą 2021 roku zaczęła pracować nad autorskim materiałem. – Muzyka była ze mną od zawsze, ale to zeszły rok spowodował, że ten materiał po prostu się ze mnie wylał. Scena teatralna to już dla mnie za mało, zwłaszcza w dobie pandemii, gdy tak trudno o spotkanie z ukochaną publiką. Cieszę się, że mój debiut spotkał się z tak dobrym przyjęciem. Piszemy kolejne piosenki i zapewniam, że jest na co czekać – podkreśla wokalistka.

Za kompozycję współodpowiedzialny jest Matushtchyck, czyli Kuba Matuszczyk – pianista, absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Laureat wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Od 2016 roku związany zawodowo z Teatrem Muzycznym Roma, współpracował również z Teatrem Syrena i Teatrem Dramatycznym. – Współpraca z Gono to dla mnie szansa wyjścia na nieznane wody. Dotychczas najwięcej czasu poświęcałem klasyce, a odkąd zacząłem interesować się produkcją poszukuję inspiracji w gatunkach szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Współpraca z Gosią sprawia mi ogromną przyjemność, bo razem się nakręcamy, szukamy i znajdujemy wspólny język muzyczny.

“Honda” chwyta za serducho. – Wydaje mi się, że trudne do określenia relacje to znak naszych czasów. Opisuję niejednoznaczną miłość i skomplikowany związek. Bohaterka chce mieć wszystko w najwyższym porządku – chce umieć nazwać to, co czuje. Ten za kółkiem, co podjeżdża pod jej blok, wszystko burzy – wydaje mu się, że może robić wszystko, co mu się podoba. Nie wiadomo co z tego wyniknie, ale raczej nic dobrego – wyjaśnia wokalistka.

Gono i Matushtchyck tworzą kolejne kompozycje i niebawem będą mogli podzielić się kolejnymi propozycjami. Zachęcamy do kontaktu i śledzenia na socialach. Pozostajemy do dyspozycji w zakresie ewentualnych wywiadów.