“Get Money” ‒ kolejny utwór DANE'a już w sieci

DANE idzie jak burza i znowu zaskakuje świeżym, elektronicznym brzmieniem. Od 22 maja w sieci można posłuchać jego najnowszego utworu Get Money. Po kilku tygodniach od premiery dobrze przyjętego singla To Me, wyprodukowanego z niderlandzką wytwórnią Sygye, Damian Stankiewicz aka DANE postanowił podzielić się kolejnym utworem w sieci.

‒ Myślę, że Get Money może spodobać się fanom grubej linii basowej połączonej z mocnymi trapowymi i dubstepowymi dźwiękami ‒ podkreślił DANE. ‒ W muzyce najważniejsza jest dla mnie mocna dawka energii i myślę, że zarówno To Me, jak i Get Money to brzmienia, które zadziałają na osoby, poszukujące podobnych muzycznych wrażeń ‒ dodał.

Get Money to kolejny numer, pokazujący potencjał młodego artysty. Warto zaznaczyć, że DANE zbierał szlify producenckie w prestiżowej szkole w Amsterdamie. Warsztatowo jest to kolejny krok naprzód w karierze muzycznej 18-latka.

Nowego utworu można posłuchać m.in. na YouTube, Soundcloud czy Spotify.

DANE wychodzi również naprzeciw wszystkim, którym brakuje aktualnie koncertów na żywo. Na jego facebookowym profilu od dwóch miesięcy można wpadać na live sety, gdzie również usłyszymy jego najnowsze utwory: Danemusicofficial

DANE – DJ i producent, który łączy twarde dźwięki dubstepu i trapu z mrocznym Bass House’m. Jego debiutancki utwór „Basskick” zajął 14. miejsce na 100 najlepszych piosenek czołowego portalu muzycznego Beatport. Od tamtej pory DANE elektryzuje kluby w Europie. DJ rozpalił już parkiet m.in. w niderlandzkich klubach, grał też na festiwalu muzyki elektronicznej Amsterdam Dance Event w 2018 roku czy podczas King’s Day 2019 w Amsterdamie. Ma także na swoim koncie występ w jednym z tureckich klubów. W Polsce DANE’a można było zobaczyć m.in. na festiwalu Heartbeat, który od lat przyciąga fanów najlepszego elektronicznego brzmienia. Współpracował również z DJ’em i producentem Matt’em Bukovskim. W kwietniu 2020 roku w sieci ukazał się utwór „To Me” ‒ owoc współpracy DANE’a z niderlandzką wytwórni Sygye.

EXAMPLE.PL