Formy Kolory

Kreatywnie i ambitnie!

Formy Kolory to świetny sposób na kreatywne spędzanie czasu w fajnym miejscu. Zostało otwarte zaledwie trzy miesiące temu, a pomysł odnosi sukces.

Hoża 19. Idąc ulicą nie można na to miejsce nie zwrócić uwagi. Biała przestrzeń, eksplodująca dodatkami i żelkami w kolorach, zmusza do zatrzymania się choć na chwilę. W środku jest przestronnie i bajecznie! Półki i szuflady wypełnione są elementami do tworzenia, widok przyciągają roześmiane dzieci, a po prawej stronie znajduję się lada z napojami, za którą urzęduje przemiła obsługa.

Założeniem tego miejsca było stworzenie takiej przestrzeni, w której każdy znajdzie coś dla siebie, pobudzi wyobraźnię. Jest to idealny sposób na odwrócenie uwagi dziecka od gier komputerowych, a także spędzenie z nim czasu. Oprócz rodzin przychodzi tutaj młodzież, w celu zaprojektowania własnego, niepowtarzalnego kubka, skarbonki, wazy i innych wzorów ceramicznych.  Formy Kolory to również miejsce, gdzie można stworzyć własną biżuterię.

Tu zrobisz własne mydła, świece, kubki, czy naszyjnik.

Jeżeli chcesz odpocząć, do dyspozycji masz księgarnię,  w której znajdą się publikacje z zakresu kultury i sztuki. Od września Formy Kolory gościć będą autorów książek, także tych pisanych z myślą o dzieciach.

Nie wiem, jak was, ale mnie kusi, żeby wykonać własne mydełko shea o kształcie babeczki bądź kubek na poranną kawę 😉

FK4 FK3 FK2 FK1 FK5

009 002 006 008