Fonobo - Agata Radziszewska i jej wyczekiwany singiel "2/10"

Agata Radziszewska – młoda reprezentantka FONOBO Label, powraca po krótkiej przerwie! Artystka podzieliła się dziś z fanami swoim najnowszym singlem – piosenką “2/10”, która jeszcze przed premierą stała się hitem na Tik Toku. Numer jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale YouTube wydawcy.

Agata Radziszewska
Rok po wydaniu debiutanckiej EPki, Agata Radziszewska wraca z nowym materiałem. Młoda artystka podzieliła się właśnie swoim najnowszym singlem – piosenką “2/10”, która stała się tiktokowym hitem jeszcze przed oficjalną premierą!
Fragment utworu w akustycznej wersji w serwisie społecznościowym w zaledwie 12h od publikacji zobaczyło prawie pół miliona osób!

Utwór “2/10” opowiada o procesie oraz myślach towarzyszących podczas wychodzenia z trudnego okresu w życiu – mówi Agata Radziszewska. Jestem bardzo szczęśliwa, że słuchacze odnajdują w tej piosence swojego rodzaju safe place i mogą poczuć, że nie są sami ze swoimi przeżyciami. To, że fragment piosenki stał się viralem na tiktoku, to był dla mnie zarówno wielki szok, jak i wielkie szczęście, że utwór mógł dosięgnąć więcej osób, które zmagają się z takimi problemami” – dodaje.

Piosenka “2/10” jest efektem współpracy Agaty i Michała Wrzosińskiego. Artystka odpowiedzialna jest za tekst oraz muzykę, a Michał zajął się produkcją. Numerowy towarzyszy wyjątkowy klip w reżyserii Wincentego Magiery. Utwór ukazał się pod szyldem FONOBO Label – wytwórni, z którą Agata związana jest od początku swojej kariery i jest zapowiedzią drugiego wydawnictwa Agaty, które ukaże się już niebawem. Singiel od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach stramingowych oraz na kanale YouTube wydawcy.

BIO
Agata Radziszewska – głos młodego pokolenia! Z muzyką związana jest od czasów dzieciństwa, a pierwsze melodie oraz teksty tworzyła już w podstawówce. Początkowo jej muzyka była sekretem, ale z czasem zdecydowała się podzielić nią ze światem i zadebiutowała w ramach akcji FONOBO Pitcher, wypuszczając radosny kawałek zatytułowany „Dotknąć nieba”. Po sukcesie pierwszego singla kontynuowała współpracę z FONOBO Label i wydała EP-kę “Młodzi”. Po premierze albumu zagrała serię solowych koncertów, a później zamknęła się w studio, gdzie rozpoczęła pracę nad nowym materiałem. Już niebawem ukaże się jej drugie wydawnictwo, które zapowiada singlem “2/10” – numer, który już przed premierą stał się hitem! Artystka podzieliła się jego przedpremierowym fragmentem na tiktoku, a nagranie w niecałą dobę zobaczyło prawie pół miliona osób