Firmy ASUS oraz INTEL wprowadziły na rynek nowy produkt: FONEPAD. Czym jest ten elektroniczny gadżet? Połączeniem tabletu ze smartfonem. Łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy obydwu urządzeń: mamy do czynienia z bardzo czytelnym i dużym ekranem, dostępem do mobilnych aplikacji, czy aparatu fotograficznego o bardzo wysokiej rozdzielczości. Praktyczne? Oczywiście! Dzięki temu nie musimy nosić kilku sprzętów, żeby móc popracować, jednocześnie mogąc odbierać telefony, czy pisać SMSy. Zwróćcie uwagę również na design: prosty, minimalistyczny i bardzo czytelny.

Producenci kierują się bardzo prostą filozofią działania: życie to nasza rodzina, przyjaciele, praca i rozrywka. Dlaczego więc nie mamy połączyć wszystkich tych aspektów w jednym urządzeniu? Kto powiedział, że musimy rezygnować z rozmowy z najbliższymi podczas pracy? Dzięki produktowi FONEPAD od teraz nie stracimy ani jednej cennej sekundy. Kręcimy film aparatem na wakacjach, a nagle dostajemy ważnego maila z pracy? Możemy teraz robić dwie rzeczy jednocześnie, nie rezygnując ani z obowiązku, ani z przyjemności. Rozwiązanie perfekcyjne!

Brand wyprodukował bardzo ciekawy materiał promocyjny, który pokazuje wszystkie zalety tego urządzenia, a udział w wideo wzięli nie profesjonalni aktorzy, ale normalni ludzie w różnym wieku, wykorzystujący FONEPAD w różnych sytuacjach. W materiale pokazane jest to, co tak naprawdę najważniejsze: z urządzenia mogą korzystać wszyscy, bez wyjątku. Każdy przecież chce pracować czy rozwijać swoje pasje bez konieczności rezygnowania ze stałego kontaktu ze swoimi najbliższymi. ASUS, dzięki wprowadzeniu swojego nowego produktu, pokazuje sedno swojego działania: chce podążać za zmieniającym się trybem życia każdego swojego konsumenta, odgadywać i zaspokajać jego potrzeby, bez względu na to, ile ma lat i skąd pochodzi. Dlatego właśnie te urządzenia są praktyczne i uniwersalne, bez względu na to, kto ich używa.

 

img9041800-1361800437

Post sponsorowany przez Asusa/Intel