Festiwal Piwa Wina i Cydru w Białymstoku!

Festiwal Piwa Wina i Cydru w Białymstoku! 14 oraz 15 marca na Stadionie Miejskim w Białymstoku miłośnicy napojów kraftowych będą mieli okazję oddać się przyjemności jaką jest próbowanie wyrobów najlepszych piwowarów, winiarzy i cydrowników z naszego kraju, a wszystko to w towarzystwie doskonałych potraw i ludzi zainteresowanych sztuką warzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jesteś piwoszem? Wolisz lampkę wina? A może jesteś wielbicielem soku jabłkowego 18+? Przyjdź, spróbuj a zakochasz się w kraftowych wyrobach. Po takiej podróży sklepowy alkohol już nie smakuje tak samo. Nasi wystawcy to ludzie którzy z zamiłowaniem i pasją oddają się swojej pracy. Ich wyroby powstają ze starannością, są unikalne i przepyszne. To gratka dla każdego entuzjasty alkoholowych rarytasów. Jest to również świetna okazja żeby znaleźć oryginalny prezent lub po prostu spróbować nowych smaków – a twoje kubki smakowe będą wniebowzięte!
Chmiel, winogrona i jabłka to temat przewodni podczas tych dni. Nie może Cię tam zabraknąć!
Na Białostockiej edycji pojawi się również lokalna miodosytnia. Pszczoły to skarb tego rejonu. Miód pitny to tradycyjny napój alkoholowy, który w Polsce jest wyrabiany od średniowiecza. Oryginalne receptury sprawią że inne alkohole zyskają silną konkurencję.
To już kolejna edycja Festiwalu, który wcześniej przyciągnął tysiące ludzi w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach czy Bydgoszczy. Miejsca w których organizujemy wydarzenia, są znane, świetnie skomunikowane oraz posiadają niepowtarzalny klimat, co zapewnia wysoką frekwencję i miłą atmosferę podczas jego trwania.

Imprezy towarzyszące to Festiwal Pierogów Świata oraz Festiwal Kawy i Czekolady/Słodyczy
Znajdź nas na FB : https://www.facebook.com/events/176786463757238/
Festiwal Piwa, Wina i Cydru

14-15.03.2020 Stadion Miejski w Białymstoku, ul. Słoneczna 1

sobota w godzinach 12:00-20:00
niedziela w godzinach 12:00-18:00

wstęp bezpłatny