Festiwal Azjatycki Warszawa 07-08.10.2023r.

Szukasz pomysłu na ciekawy weekend? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! W dniach 07 i 08 października 2023 roku Pałac Kultury w Warszawie zamieni się w prawdziwe królestwo smaków. Czekają na nas trzy wyjątkowe festiwale, które zadowolą najbardziej wymagających smakoszy i przeniosą nas w klimat egzotycznych kultur!


Festiwal Azjatycki to wydarzenie dla miłośników kuchni dalekowschodniej. Na stoiskach pojawią się specjaliści, którzy pozwolą nam rozsmakować się w kulinarnych tajemnicach Azji. W trakcie festiwalu będzie można spróbować tradycyjnych azjatyckich potraw a także zapoznać się ze słodkościami znanymi z różnych regionów Azji. Dymiące tajskie stragany, japońskie sushi czy indyjska pakora? A może gruzińskie chaczapuri czy domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą? W Warszawie zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli. Kolejnym festiwalem, który odbędzie się w weekend 07-08 października w Warszawie, jest Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy. To prawdziwy raj dla łasuchów, miłośników słodkości i kawowych napojów! Podczas festiwalu będzie można spróbować różnych rodzajów kawy z całego świata, a także delektować się wspaniałymi smakami czekolady i słodkości. Znajdzie się też czekolada gorzka, deserowa, mleczna, biała czy z dodatkami? Z pewnością każdy czekoladożerca znajdzie coś dla siebie!
Trzecim wydarzeniem jest Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych. To Festiwal skierowany do prawdziwych koneserów napojów alkoholowych, którzy chcą spróbować różnych gatunków rzemieślniczych trunków. Chmiel, winogrona, jabłka i wiele innych to temat przewodni w tych dniach! Podczas festiwalu będą dostępne stoiska z rzemieślniczymi piwami, winami z różnych regionów świata, miodami pitnymi czy nalewkami. To doskonała okazja, by spróbować alkoholi, których zwykle nie ma w sklepach, a także spotkać się z ich producentami.

Zapraszamy już 07-08 października w Warszawie na prawdziwie kulinarną rozpustę!
Sobota 12:00-20:00
niedziela 12:00-19:00

Wejście na Festiwal Kawy i Czekolady jest biletowany.
Bilety w tej cenie dostępne w przedsprzedaży: https://tobilet.pl/2023-festiwal-kawy-czekolady-i-slodyczy-w-warszawie.html

Wejście na Festiwal Azjatycki jest biletowany.
Bilety w tej cenie dostępne w przedsprzedaży: https://tobilet.pl/2023-festiwal-azjatycki-w-warszawie.html
Bilet uprawnia do wejścia na 3 festiwale!
Linki do wydarzeń:
Festiwal Azjatycki: https://www.facebook.com/events/993246398390538/
Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy: https://www.facebook.com/events/993246398390538/
Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych: https://www.facebook.com/events/301384055880866/