Festiwal Azjatycki w Poznaniu już 4-6 czerwca przy Galerii Malta- wydarzenie plenerowe

Festiwal Azjatycki w Poznaniu już 4-6 czerwca przy Galerii Malta- wydarzenie plenerowe

Festiwal Azjatycki to wydarzenie łączące w jednym miejscu wiele kultur oraz kuchni prosto z Azji.
Podczas wydarzenia goście mogą spróbować azjatyckich smaków, przeżyć nowe doznania kulinarne oraz zaczerpnąć inspiracje, które powtórzą w swojej kuchni.

 

Na miejscu znaleźć będzie można zarówno uwielbiane przez wszystkich klasyczne smaki wschodu jak i te oryginalne, niedostępne na co dzień dania. Tajskie curry z chrupiącymi warzywami i ryżem jaśminowym, chińskie pierożki dim sum przygotowywane w parnikach, pikantny kimchi udon a może indyjskie tikka masala?
Te i wiele innych skosztować można będzie w pierwszy weekend czerwca w Poznaniu. Zapachy pysznych potraw pobudzą głód, natomiast szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce, gdzie można spędzić dzień w przyjemnej atmosferze, na świeżym powietrzu z rodziną czy znajomymi.

Dymiące tajskie stragany, świeże japońskie sushi czy indyjska aromatyczna pakora? A może gruzińskie chaczapuri czy libański tabbouleh? Smaki Regionów Azji to wyjątkowo pyszna podróż! W Poznaniu zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli. Będzie marynowana rzepa i czarny sezam, domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą, zupa pho i wietnamskie kanapki bahn mi. Nie zabraknie również dań kuchni koreańskiej oraz malezyjskiej jak i naturalnych azjatyckich kosmetyków oraz dodatków związanych z kulturą azjatycką

Festiwal Azjatycki w Poznaniu
4-6 czerwca 2021r.
Galeria Malta

piątek 15:00 – 21:00
sobota 11:00 – 21:00
niedziela 11:00 – 18:00

Wstęp wolny!