Fest Festival :: czwarte ogłoszenie

Fest Festival ujawnia kolejnych artystów, którzy wystąpią w Parku Śląskim między 23 a 24 sierpnia. Do programu wydarzenia dołączają: Paweł Domagała, Bedoes, Tulia, BARANOVSKI, Arek Kłusowski oraz wykonawcy związani z projektem My Name Is New.

Paweł Domagała to jeden z nielicznych przykładów, który udowadnia, że można z powodzeniem łączyć aktorstwo i muzykę. Artysta m.in. znany z takich filmów, jak „Wkręceni” czy „Dzień dobry, kocham cię” pewnego dnia postanowił spełnić swoje marzenie i nagrał debiutancką płytę pt. „Opowiem Ci o mnie”, do której sam napisał tekst i muzykę. Ostatecznie krążek okrył się podwójnym złotem i znalazły się na nim takie hity, jak „Jestem tego wart” czy „Gdybyś była”. Niedawno, Paweł wydał kolejny album, czyli „1984”. Pochodzący z niego utwór pt. „Weź nie pytaj” to jeden z największych hitów 2018 r.

Paweł Domagała – Weź nie pytaj

Podobnie jak Domagała, w listopadzie zeszłego roku swój drugi studyjny krążek wydał Bedoes – polski raper, autor tekstów i przedstawiciel wytwórni SBM Label. Choć ma zaledwie 21 lat, w trakcie swojej kariery zdążył współpracować z takimi artystami, jak Solar, Białas, Taco Hemingway, Quebonafide, a nawet Golec uOrkiestra, z którymi nagrał utwór pt. „Janosik”. Inne popularne produkcje jego autorstwa to m.in. „05:05”, „Biały i młody” czy „Chłopaki nie płaczą” – te i wiele innych do dziś uzbierały miliony wyświetleń na YouTube.

Bedoes – Gustaw

Na Fest Festival wystąpi także zespół zespół Tulia – folkowa rewelacja polskiej muzyki, która ma już na koncie Fryderyka za fonograficzny debiut roku oraz zwycięstwo w konkursie „Premier” podczas festiwalu w Opolu w 2018 r. Ich debiutancki album grupy, zawierający kilka własnych kompozycji i covery rodzimych hitów, zyskał status platynowej płyty. Dziewczyny świetnie czują się również z repertuarze z zagranicy – wystarczy posłuchać ich niezwykłego wykonania „Nothing Else Matters” zespołu Metallica.

Tulia – Nothing Else Matters

Skład ogłoszenia uzupełniają: BARANOVSKI, czyli finalista czwartej edycji programu The Voice of Poland, świetny wokalista i autor hitu pt. „Luźno”; Arek Kłusowski, który dosłownie kilka dni temu wydał swój debiutancki krążek pt. „Po tamtej stronie”, a także artyści związani z projektem My Name Is New – inicjatywą wytwórni Kayax, która promuje początkujących artystów.

Baranovski – Luźno

Kup bilet już dziś!

W sprzedaży dostępne są bilety na Fest Festival. Dwudniowe karnety dostępne są w drugiej puli “regular tix” od 259 złotych, zaś bilety jednodniowe od 149 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campingiem, która kosztuje 100 złotych, a która umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin.

Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz w bileteriach Empik – bilety, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Więcej informacji: www.festfestival.pl
Promotor: Follow The Step