Koncerty gwiazd, rozmowy z artystami, prezentacje tego, co nowe, ciekawe i ważne na rodzimej scenie muzycznej oraz oficjalne i zakulisowe spotkania przedstawicieli branży – to wszystko odbywać się będzie w ramach jubileuszowych, 5. Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane w Warszawie. To właśnie tam w ostatni weekend listopada bić będzie serce polskiego rynku muzycznego. Targi uświetni niezwykły koncert jazzowy światowej sławy wokalistki Deborah Brown oraz wyjątkowych gości.

Na Europejskich Targach Muzycznych Co Jest Grane pojawią się wydawcy, sklepy muzyczne, instytucje kultury, organizatorzy koncertów i festiwali, media, operatorzy telefonii komórkowych, producenci instrumentów i akcesoriów muzycznych, specjaliści od produkcji imprez i przedstawiciele studiów nagraniowych. Fani muzyki będą mogli kupić ją w każdej formie i w specjalnych cenach, będą mogli spotkać się ze swoimi ulubionymi artystami, zdobyć autograf, zobaczyć występ na żywo i zapoznać się z szeroką ofertą wystawców.

W ciągu dnia organizatorzy zapraszają na targi, a wieczorem – na koncerty, które będą przeglądem polskiej sceny muzycznej i najciekawszych zjawisk ostatnich lat bez ograniczeń gatunkowych czy do konkretnego stylu. Występy zaprezentują różnorodność i wielowątkowość działań rodzimych twórców oraz promować będą polską kulturę i muzykę w kraju i za granicą. Wystąpią też zagraniczne gwiazdy – organizatorzy targów wkrótce podadzą szczegóły na ten temat.

 

Co? Europejskie targi muzyczne CO JEST GRANE

Gdzie? Pałac Kultury i Nauki x Teatr Studio

Kiedy? 27-29/11/2015

Więcej info: www.facebook.com/targicojestgrane