Androgyniczna uroda, ogromny talent i niesamowite wyczucie stylu, jakim ktoś z góry obdarzył Tildę Swinton tworzą niezwykle ciekawą, przyciągającą mieszankę, od której aż trudno oderwać wzrok. Specjalnie dla was przygotowaliśmy garść eleganckich koszul w stylu Tildy Swinton , które mogą cię zainspirować.

Styl Tildy Swinton to przede wszystkim męskie fasony i garnitury, których noszenie opanowała do perfekcji. Takie ubrania świetnie sprawdzą się także w przypadku dziewczyn o bardziej kobiecej sylwetce. Pamiętaj, że obszerne, męskie kroje sprawią, że będziesz wydawała się drobniejsza i bardziej filigranowa. Tilda przepięknie nosi również białe koszule, zwykle zakładając je do garniturowych, eleganckich spodni. Na czerwony dywan wybiera zwykle kreacje o geometrycznych fasonach, a w bardziej kobiecym codziennym wydaniu można ją spotkać w ołówkowych spódnicach i kimonowych narzutkach.

Gwiazda niewątpliwie kocha również surowy len, naturalną wełnę oraz jedwab. Jeśli chodzi o desenie – zwykle wybiera te geometryczne lub piękną, angielską kratę. Nas zachwyca to, jak wiele jest w niej sprzeczności – Tilda jest bowiem połączeniem niezwykłej delikatności z jakąś nieodgadnioną surowością

Eleganckie koszule w stylu Tildy Swinton znajdziesz na stronie Pakamera.pl.

 tekst: Julita Szczepańska