EkoNatura w Krakowie!

EkoNatura w Krakowie!
Już 15-16 października 2022 w Hali 100-lecia Cracovii ul. Focha 40 w Krakowie odbędą się Targi EkoNatura.

Targi EkoNatura to wyjątkowe wydarzenie promujące zdrowy styl życia. Powstały z myślą o osobach, które chcą zadbać o swoje ciało i zdrowie, poszukują naturalnych, ekologicznych i alternatywnych technik oraz produktów. W przypływie jesiennego chłodu coraz częściej zastanawiamy się jak poprawić naszą odporność. Dajcie się zaskoczyć EkoNaturze!
Dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które same tworzą prezentowane produkty – opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem, można zyskać ogromną wiedzę.
Będzie to okazja na zakup takich produktów jak ekologiczne produkty spożywcze, naturalne kosmetyki i środki czystości czy produkty zero waste.
Wydarzenie towarzyszące to Festiwal Jesieniara.
Kto najbardziej docenia porę roku jaką jest jesień? Z całą pewnością jesieniary! Ciepły kocyk i skarpetki, dobra książka, ekologiczne świece dookoła, a w dłoni aromatyczna herbata. Z tym chcemy kojarzyć ten czas.
Festiwal został stworzony dla osób, które szukają produktów od małych marek i lokalnych rzemieślników, prezentów dla siebie oraz bliskich.. W jednym miejscu znajdą się wszystkie artykuły, które pozwolą umilić jesienne dni i wieczory. Przytulne koce, świece zapachowe o oryginalnych aromatach, ciepłe czapki i szaliki, ale też piękna biżuteria, dodatki do domu i herbaty z całego świata. Znajdziecie tu oryginalne dodatki i biżuterię różnego rodzaju, starannie i ręcznie wykonana, z stali szlachetnej czy recyklingu. Takiej nie spotkacie w sklepach!

Wstęp bezpłatny! Więcej na :https://www.facebook.com/events/5328320437204825/?ref=newsfeed
Serdecznie zapraszamy!

EKONATURA 15-16.10.2022
Kraków, Ul. Focha 40
Hala 100-lecia Cracovii
sobota 12:00 – 20:00
niedziela 12:00 – 18:00